*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1796
  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۷:۰۲
بندرانزلی مقام قهرمانی هشتمین دوره ورزش های آبی بانوان بنادر کشور را از آن خود کرد

بندرانزلی مقام قهرمانی هشتمین دوره ورزش های آبی بانوان بنادر کشور را از آن خود کرد

به گزارش انزلی پرس، بندر انزلی مقام قهرمانی هشتمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی را از آن خود کرد. در این دوره از مسابقات که در دو رشته شنا و قایقرانی طی روزهای ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد […]

45885_orig

به گزارش انزلی پرس، بندر انزلی مقام قهرمانی هشتمین دوره مسابقات ورزش های آبی بانوان کارمند، همسران و فرزندان دختر کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی را از آن خود کرد.

در این دوره از مسابقات که در دو رشته شنا و قایقرانی طی روزهای ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه به میزبانی بندر نوشهر برگزار شد تیم های بنادر انزلی در مجموع با ۴۲۱ امتیاز، امام با ۳۰۸ امتیاز و سازمان مرکزی با ۲۸۴ امتیاز به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

همچنین در حاشیه این دوره از مسابقات، مسابقات ورزشهای همگانی در سه رشته طناب کشی، پرتاب توپ بسکتبال و طناب زنی برگزار شد که در رشته طناب کشی تیم های بنادر انزلی، امام و نوشهر به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

همچنین در رشته پرتاب توپ بسکتبال تیم های سازمان مرکزی و بنادر انزلی و نوشهر به مقام های اول تا سوم، و در رشته طناب زنی نیز تیم های سازمان مرکزی، و بنادر انزلی و بوشهر مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

2 دیدگاه

  1. عجب جنسايي

  2. حال ميدن واسه كردن ابكش اب ديده