جستجو کنید

به ال‌گیلانو فکر نمی‌کنم، هیچ وقت خودم را از قبل قهرمان نمی‌دانم

ملوان

به ال‌گیلانو فکر نمی‌کنم، هیچ وقت خودم را از قبل قهرمان نمی‌دانم

اشتراک گذاری

به گزارش ملوانی و به نقل از ورزش سه، سرمربی ملوانان می گوید در حال حاضر به جام‌حذفی و ال‌گیلانو فکر نمی‌کنم همه هم و غم من بازی با بادران است. ان‎شاءالله بعد از این بازی به دیدار برابر سپیدرود نیز فکر خواهیم کرد …

DSC_0148

اینکه ما فقط یک گل می زنیم و یک گل می خوریم مربوط به سال گذشته است. قطعا این موضوع را بررسی و رفع خواهیم کرد. شما به این دو بازی ما بسنده نکنید. سعی می‌کنیم که تیم را در این موضوع تقویت کنیم و گل‌های بیشتری بزنیم؛ البته این مطلب برمی‌گردد به استرس‌های ناشی از بازی اول و تیم ناشناخته برق شیراز و سبک بازی آنها. بازیکنان ما می‌خواستند تماشاگران را راضی کنند و این باور را بدهند که اشتباهات سال‌های گذشته را تکرار نمی‌کنند. هم خوب دفاع می‌کنند و هم گل می زنند که باعث شد ما بازی را با یک گل پیروز شویم.

در مقابل اکسین بازی را خوب شروع کردیم و تا دقیقه ۹۰ هم  حمله می‌کردیم؛ ولی دو مشکل در آن بازی وجود داشت یکی آنکه روی اشتباه دفاعمان گل به خودی دریافت کردیم و همین مساله روی عملکرد بچه‌ها تاثیرگذار شد و دیگر اینکه تیم اکسین در شهر خودش با ۷ مدافع بازی می کرد و این کار را برای ما سخت کرده و کناره‌ها بسته شده بود. مطمئنا در بازی‌های آینده به یک گل اکتفا نمی‌کنیم. خود من هم با یک گل تا دقیقه ۹۰ دچار استرس و نگرانی خواهم شد. سعی می‌کنم تیم با برتری بهتر پیروز میدان باشیم. البته اتحاد هواداران و حمایتشان مطمئنا در روحیه بچه‌ها کارساز خواهد بود.

دو فصل پیش زمانی که به آبادان رفتم و هدایت این تیم در لیگ آزادگان را برعهده گرفتم، این تیم با تیم‌های اول و دوم ۱۲ امتیاز فاصله داشت. ما حتی در ۵ هفته ابتدایی بازی هم باخت و هم برد و هم مساوی دادیم و وضعیتمان زیاد جالب نبود؛ اما اطمینان داشتم که اگر بچه‌ها به توان روحی بالا برسند و خودشان را باور کنند نتیجه لازم را کسب خواهیم کرد. همین اتفاق هم افتاد و ما ۱۰ بازی بدون شکست داشتیم و به لیگ‌برتر صعود کردیم.

من اکثرا در دوران مربیگری‌ام تیم‌هایی را انتخاب کردم که هواداران پرشوری را پشت سر خود داشته است. یکی از دلایلی که امسال ملوان را انتخاب کردم همین موضوع بود. من به جز ملوان ۴ یا ۵ پیشنهاد دیگر داشتم. دقیقا تیمی را انتخاب کردم که دارای وضعیت پرشورتر، پرحاشیه‌تر و پرانتظارتر از سایر تیم‌ها بود. این موضوع انرژی خاصی و انگیزه مضاعفی به من می‌دهد که تلاشم را بیشتر کنم. خوشحال کردن مردم انزلی با هیچ چیز در دنیا برابری نمی‌کند. همین انگیزه و تلاشم را برای این مجموعه بیشتر می‌کند. ان‎شاءالله در ملوان هم بتوانم مثل سایر تیم‌های پرشوری که حضور داشتم به نتیجه‌ای که باید دست پیدا کنم و خوشحالی را به مردم انزلی هدیه دهم.

در حال حاضر به جام‌حذفی و ال‌گیلانو فکر نمی‌کنم همه هم و  غم من بازی با بادران است. ان‎شاءالله بعد از این بازی به دیدار برابر سپیدرود نیز فکر خواهیم کرد.

به تیم بادران احترام می‌گذارم، آنها امکانات، شرایط و بازیکنان بسیار خوبی دارند؛ اما نکته مهم این است که ما ملوان هستیم؛ تیمی هستیم که از نظر توانمندی و قدمت یک تیم لیگ‌برتری هستیم. ما به دنبال این هستیم که آنها را شکست دهیم، کارمان سخت اما شدنی است. ما اجازه نمی‌دهیم بازی تهاجمی و خوبی که در هفته‌های گذشته از آنها دیده ایم را مقابل ما هم به نمایش بگذارند. آمادگی این را داریم که یک بازی تهاجمی و خوب را به نمایش بگذاریم و با پیروزی مردم را خوشحال کنیم.

طی سال‌های گذشته در لیگ یک روزهای سختی را تجربه کردیم و امسال هم همین‌طور؛ خوبی لیگ امسال این است که تعداد تیم‌های مدعی قهرمانی و صعود بیشتر از سال‌های گذشته است. شاید در سال گذشته ۵ یا ۶ تیم این فرصت را داشتند؛ اما امسال فکر می‌کنم ۸ تیم سازماندهی خوبی برای رسیدن به لیگ‌برتر دارند و این نشانگر این است که اگر ما یک هفته مثل بازی با اکسین اشتباه کنیم این فرصت را داریم که نتیجه را جبران کنیم و بتوانیم باتوجه به رقبای بسیاری که هست به این مهم برسیم.

من هیچ وقت خودم را از قبل قهرمان نمی‌دانم، اگر قهرمان بدانم مطمئنا تفکر اشتباهی است؛ ولی کلا ملوان خودش یک تیم لیگ‌برتری است و این تلاش را می‌کنم که به این موضوع دست پیدا کنم. ما اندازه لیگ‌برتر هستیم و به همان اندازه تلاش خواهیم کرد و به همان اندازه کاری خواهیم کرد که مردم لذت ببرند ولی اینکه از الان بگویم قهرمان هستیم فکر اشتباهی است.

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید