*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 3852
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۷:۰۲
بوی تعفن فاضلاب شهری در مرگز تفریحی و گردشگری بندر انزلی!
بوی تعفن فاضلاب شهری در مرگز تفریحی و گردشگری بندر انزلی!

بوی تعفن فاضلاب شهری در مرگز تفریحی و گردشگری بندر انزلی!

به گزارش انزلی پرس، عبور فاضلاب شهری در انتهای بلوار قدس بندر انزلی که محل اتصال به موج شکن و یکی از مراکز تفریحی و گردشگری انزلی نیز می باشد، باعث ایجاد وضعیت نابسامان در این قسمت شده است. کندن بخشی از موج شکن و رها کردن آن در وسط بلوار و هچنین سراریز شدن […]

به گزارش انزلی پرس، عبور فاضلاب شهری در انتهای بلوار قدس بندر انزلی که محل اتصال به موج شکن و یکی از مراکز تفریحی و گردشگری انزلی نیز می باشد، باعث ایجاد وضعیت نابسامان در این قسمت شده است. کندن بخشی از موج شکن و رها کردن آن در وسط بلوار و هچنین سراریز شدن فاضلاب شهری به دریا و ایجاد بوی تعفن و نامطبوع ، علاوه بر این که وضعیت نامناسبی به این قسمت داده، سلامت شهروندان و گردشگران را به مخاطره انداخته است. در تصاویر زیر عکس هایی از این وضعیت نابسامان را مشاهده میکنیم.

01 02 IMG_1431 IMG_1433 IMG_1435 IMG_1439 IMG_1450

1 دیدگاه

  1. ممنون از اطلاع رسانی شما

    لطفا وظیفه رسانه ای خود را ادامه داده و پیگیر این موضوع از مسئولین شهری باشید . حتی یگ گام هم می تواند برای شهر پیر ما که همه دست به دست هم تیشه به ریشه آن می زنند تا تمام محبت های الهی که خداوند به انزلی و انزلیچی هدیه فرموده نابود کنند . باعث خوشنودی و خوشحالی مردم این شهر پیر و دلگیر از همه باشد .