*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 13088
  • 09 نوامبر 2020 - 12:22
بیش از ۹ درصد از جمعیت انزلی ورزشکار هستند

بیش از ۹ درصد از جمعیت انزلی ورزشکار هستند

حمیدرضا قهرمانی، رئیس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی نیز اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۹۰۰۰ ورزشکار سازمان یافته در بندرانزلی فعالیت دارند که با توجه به جمعیت ۱۳۰ هزار نفری این شهرستان می توان گفت در حدود ۹ درصد از جمعیت کل بندرانزلی ورزشکار هستند.

حمیدرضا قهرمانی، رئیس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی نیز اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۹۰۰۰ ورزشکار سازمان یافته در بندرانزلی فعالیت دارند که با توجه به جمعیت ۱۳۰ هزار نفری این شهرستان می توان گفت در حدود ۹ درصد از جمعیت کل بندرانزلی ورزشکار هستند.

وی سرانه فضای ورزشی در بندرانزلی را ۱.۲ مترمربع دانست و گفت: کسب مدال های کشوری توسط ورزشکاران شهرستان در سال ۹۸ نسبت به سال قبل از آن رشد ۱۲.۷ درصدی داشته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان بندرانزلی با تاکید بر اینکه به دست آوردن جایگاه قهرمانی در ورزش سخت است و سخت تر از آن، قرار گرفتن در این مسیر و حفظ قهرمانان است، به برخی از نیازمندی های حوزه ورزش شهرستان بندرانزلی اشاره کرد و افزود: احداث سالن ورزشی استاندارد، احداث پیست بین المللی قایقرانی، زمین ورزشی چراغ پشتان، سایت ساحلی، تکمیل پروژه خوابگاه، احداث مرکز سنجش ورزشکاران، همچنین کلینیک پزشکی ورزشی از جمله این موارد است.

به گزارش ایسنا، دسترسی به امکانات مناسب ورزشی برای هر رشته، سالن و فضای مناسب، بیمه ورزشی، مسیر مناسب دوچرخه سواری، اعتبارات مناسب و کافی برای ورزش بندرانزلی، ماندگاری و نگهداری قهرمانان در رشته های مختلف و… از جمله دغدغه هایی بود که توسط روسای هیئت‌های ورزشی شهرستان بندرانزلی مطرح شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.