جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳
سرویس: آموزش
 |  ۲/ بهمن/ ۱۳۹۶ - ۵:۵۲
  |   نظرات: 3 نظر
176 views بازدید
مرا تایید کن

بیماری “مرض” مرا تایید کن !

مرا تایید کن مرضی است که اخیرا برخی از مسئولان با آن دست به گریبان شده اند !

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، یکی از بزرگترین ضعف های فردی هر انسان در جامعه امروز عدم انتقاد پذیری است اما اگر این عدم انتقاد پذیری در بین مدیران و مسئولان یک شهر و یا کشور شکل بگیرد فاجعه ایجاد خواهد شد، متاسفانه این روزها شاهد آن هستیم که این ضعف در بین برخی از مسئولان شهری به شدت رو به افزایش است !

اغلب این افراد پیش از رسیدن به قدرت در میتینگ ها و کمپین های انتخاباتی، خود را فردی ” دارای جنبه نقد پذیری ” معرفی می کنند اما به فاصله چند هفته پس از رسیدن به قدرت در برابر کوچکترین نقدها واکنش های بسیار مبتدیانه از خود به نمایش می گذارند.

شاید این یک نوع مرض و یا بیماری است که برخی از مسئولین شهر به آن گرفتار می شوند و البته شاید بهتر است نام این بیماری را ” مرض مرا تایید کن ” بگذاریم ، زیرا این افراد همواره دوست دارند که رفتار و اعمالشان مورد تایید دیگران قرار بگیرد و اگر غیر از این باشد یعنی شما دشمن آن شخص خواهید بود !

این مرض زمانی به وجود می آید که تملق و چاپلوسی در اطراف این افراد به شدت افزایش پیدا می کند ، به نوعی که انگار آن شخص مسئول در پیله ای از مصونیت ها قرار گرفته است و تحت هیچ شرایطی نباید آن شخص را مورد انتقاد قرار داد که متاسفانه این نوع رفتار خیلی زود منجر به خودرایی و عدم پذیرش دیدگاه های درست و کارشناسی شده خواهد شد !

مسئولی که انتقاد پذیر نباشد نمی تواند مشکلات را ببیند و اگر مشکلات شهر و مردم را به خوبی نشناسد هرگز نخواهد توانست حتی گامی بسیار کوچک برای بهبود اوضاع بردارد.

دوران عربده کشی و لات بازی خیلی وقت است که تمام شده اما این روزها شاهدیم یک فرد مسئول به جای آنکه به انتقادات نگاه ویژه ای داشته باشد و سعی کند راهی برای تعامل بهتر با رسانه ها و منتقدین پیدا کند دست به شاخ و شانه کشیدن می زند !

این بار سربسته می گوییم ، این شخص باید بداند که هنوز راه بسیاری در پیش دارد و اگر در اول پیاله بد مستی کند خیلی زود با نوک تیز پیکان انتقادات مردم و رسانه ها مواجه خواهد شد .

درخت هر چه پر بارتر باشد افتاده تر است و معمولا صدای بلند از طبل های تو خالی شنیده می شود !

انزلی پرس /


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “بیماری “مرض” مرا تایید کن !”

 1. roza گفت:

  زدی رو خال
  همه مدیران ما چاپلوسی و خیلی دوست دارند

 2. نیما فلاح گفت:

  مدیران شهر انزلی عاشق خایه مالی و دستمال بدستی هستند چه اونهای که قبلا بودند و چه اینهایی که امروز اومدن سر کار همه عاشق دستمال زنی هستند

 3. سوسن احمدی فرد گفت:

  رسانه دروغگو

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 23 بازدید

بازدید دیروز: 3580 بازدید

بازدید کل : 9588571 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی