*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 5119
  • ۰۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱
تالاب خواری !

تالاب خواری !

به گزارش انزلی پرس، در چند ماه اخیر بارها و بارها شاهد آتش سوزی در برخی از نقاط تالاب بین المللی انزلی شده ایم که قطعا حضور احشام در آن مناطق تا حدودی غیر ممکن است اما در کمال تعجب پای عده ای انسان نما به آن مناطق باز شده و این افراد با آتش […]

به گزارش انزلی پرس، در چند ماه اخیر بارها و بارها شاهد آتش سوزی در برخی از نقاط تالاب بین المللی انزلی شده ایم که قطعا حضور احشام در آن مناطق تا حدودی غیر ممکن است اما در کمال تعجب پای عده ای انسان نما به آن مناطق باز شده و این افراد با آتش زدن نیزارها سعی دارند مقدمات را برای تصرفات غیر قانونی زمین های آن محدوده فراهم کنند .

photo_2016-03-26_21-20-28

پیش از این شاهد پدیده هایی چون زمین خواری، دریا خواری و کوه خواری بوده ایم اما انگار متاسفانه اکنون باید شاهد لجن خواری و تالاب خواری هم باشیم !

چه کسی باید با این پدیده مبارزه کند ؟ چه کسی یا چه کسانی عروسک گردانان این پروژه شوم هستند ؟

فرقی نمی کند که چه کسی یا چه کسانی مسبب این حرکت ناجوانمردانه هستند قانون باید در قبال همه افراد جامعه یکسان بوده و هر فرد خطاکاری که در تخریب این زیست بوم بی نظیر مشارکت دارد باید پای میز محاکمه کشانده شود.

امیدواریم روزی فرا برسد که زمین خواران بزرگ پای میز محاکمه نشسته و تاوان همه خیانت های خود را پرداخت کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

2 دیدگاه

  1. وقتی زمین خار بزرگ شهر هر کاری میتونه میکنه آخرش میشه همین

  2. مرگ بر زمین خوار