*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۶:۲۱

خبرگزاری انزلی پرس ANZALIPRESS به عنوان یکی از پر بازدید ترین سایت های خبری شمال ایران  با توجه به ماهیت سرویس های ارائه شده توانسته در مدت زمان یک سال مخاطبان و کاربران زیادی را جذب کند.
بازدیدکنندگان انزلی پرس جامعه ای از کاربران گیلانی و انزلی چی در ایران و خارج از کشور هستند که از طریق روش هایی چون : سایت انزلی پرس، اپلیکیشن اختصاصی انزلی پرس،اینستاگرام انزلی پرس، برنامه های رادیویی تولید شده توسط این رسانه و همچنین ویدئوهای اختصاصی کانال تلویزیون اینترنتی انزلی پرس توانسته اند محتوای تولید شده توسط این رسانه را مشاهده نمایند.
این رسانه با توجه به این موضوع و با مطالعه بازار کسب و کار اینترنتی ایران و همچنین درک نیازهای سفارش دهندگان آگهی اقدام به ارائه شیوه خاص و مناسبی جهت تبلیغ و نمایش آگهی محصولات ،خدمات و معرفی وب سایتها نموده است. مزیت استفاده از سرویس و خدمات تبلیغاتی در انزلی پرس قیمت منصفانه آن با توجه به تعداد نمایش، مدت بالای نمایش و استفاده از مخاطبان واقعی بالا میباشد.

ساده ترین روش برای آگهی در انزلی پرس از طریق فرم ( ارسال نظر ) در انتهای همین مطلب می باشد.

سایر روش ها :

SMS : 09115592348

Email: AnzaliPress@Gmail.com

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *