*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1592
  • ۰۶ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
تخریب و خشک کردن تالاب توسط بومیان سنگاچین !

تخریب و خشک کردن تالاب توسط بومیان سنگاچین !

به گزارش انزلی پرس، تصاویری توسط شهروندان خبرنگار برای خبرگزاری انزلی پرس ارسال شده است که نشان می دهد بعضی از بومیان سنگاچین انزلی اقدام به خشک کردن و دیوار کشی بخش هایی از نقاط خشک شده تالاب انزلی کرده اند . حال سوال اصلی این است که آیا وظیفه سازمان محیط زیست استان گیلان […]

photo_2015-08-28_02-53-07

به گزارش انزلی پرس، تصاویری توسط شهروندان خبرنگار برای خبرگزاری انزلی پرس ارسال شده است که نشان می دهد بعضی از بومیان سنگاچین انزلی اقدام به خشک کردن و دیوار کشی بخش هایی از نقاط خشک شده تالاب انزلی کرده اند .

حال سوال اصلی این است که آیا وظیفه سازمان محیط زیست استان گیلان تنها جلوگیری از اجرای پروژه های عظیم عمرانی چون خط آهن قزوین رشت انزلی و ساخت ورزشگاه جدید در حاشیه تالاب است که به پیشرفت شهر و ارتقاء سطح کیفی زندگی مردم کمک می کند ، یا این عزیزان فعالیت های دیگری نیز برای حفظ تالاب انزلی و محیط زیست استان گیلان نیز انجام می دهند !

از شهروندان عزیز درخواست می کنیم که در صورت مواجه شدن با چنین موضوعات مشابه ای ، تصاویر آن را برای انزلی پرس ارسال نمایند.

اخبار تکمیلی بزودی …

1 دیدگاه

  1. باعرض سلام محض استحضار شما دوستان متولي قانوني حريم و بستر تالاب وزارت نيرو و شركت آب منطقه اي مي باشد و اداره منابع طبيعي اداره حفاظت محيط زيست يك ارگان نظارتي است ارگان هاي مذكور وظيفه قانوني برخورد قانوني و طرح دعاوي در مراجع قانوني را دارند