*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1438
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۲
تساوی نفت و ملوان در جشنواره گل

تساوی نفت و ملوان در جشنواره گل

به گزارش ملوانی، در آغاز هفته چهارم لیگ برتر فوتبال تیم نفت در ورزشگاه تختی تهران از ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه به مصاف تیم ملوان رفت که  بازی با نتیجه مساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید. شرح گلها: گل اول ملوان: آرش افشین در دقیقه ۲۴ ضربه پنالتی را برخلاف جهت حرکت علیرضا […]

N-Naft-Malavan

به گزارش ملوانی، در آغاز هفته چهارم لیگ برتر فوتبال تیم نفت در ورزشگاه تختی تهران از ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه به مصاف تیم ملوان رفت که  بازی با نتیجه مساوی ۳ بر ۳ به پایان رسید.

شرح گلها:

گل اول ملوان: آرش افشین در دقیقه ۲۴ ضربه پنالتی را برخلاف جهت حرکت علیرضا بیرانوند دروازه‌بان نفت تبدیل به گل اول ملوان کرد.

گل مساوی نفت : در دقیقه ۲۷ ضربه کاشته ارسالی پیام صادقیان را سیدجلال حسینی با ضربه سر دروازه‌ ملوان را باز کرد و بازی را به تساوی کشاند.

گل دوم نفت: در دقیقه ۶۰ پاس عمقی صادقیان در محوطه جریمه ملون به حمدی نژاد رسید و او هم با یک پاس دقیق وحید امیری را مقابل دروازه خالی ملوان قرار داد تا این بازیکن گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

گل دوم ملوان: در دقیقه ۷۷ روی یک ضربه کرنر عزت الله پورقاز با یک ضربه سر شیرجه‌ای زیبا گل دوم ملوان را به ثمر رساند و بازی دوباره مساوی شد.

گل سوم نفت : عباس بوعذار در دقیقه ۹۰ با یک ضربه دقیق گل سوم تیم نفت را به ثمر رساند.

گل سوم ملوان: عزت الله پورقاز در دقیقه ۹۰+۳ با یک ضربه زیبای قیچی گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

حسن اکرمی داور مسابقه به وحید امیری از نفت تهران کارت زرد نشان داد.

با این مساوی تیم ملوان ۷ امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد و نفت هم با ۳ امتیاز به رده دهم جدول صعود کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.