تلویزیون اینترنتی انزلی پرس

تصادف اسکانیا ۳ کشته و مجروح بر جای گذاشت

به گزارش انزلی پرس و به نقل از فارس ، یک دستگاه اتوبوس اسکانیا شامگاه پنجشنبه در محور کمربندی اسالم از مسیر خود منحرف شد و به نیوجرسی وسط جاده برخورد کرد و حادثه آفرید.

فرمانده پلیس راه گیلان در حاشیه تصادف مرگبار مذکور اظهار کرد: تخطی از سرعت مطمئنه راننده اتوبوس اسکانیا در کنترل خودرو موجب مرگ یک نفر و مصدومیت دو نفر شد.

حسین محمدپور با بیان اینکه اتوبوس اسکانیا از تالش به طرف تهران در حال حرکت بود، افزود: در این حادثه سه نفر از مسافران اتوبوس اسکانیا مجروح شدند که پس از انتقال به بیمارستان یک نفر از مجروحان که مردی ۴۸ ساله بود جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه مسافران ناوگان عمومی تخلف رانندگان وسیله نقلیه از جمله صحبت کردن با تلفن همراه هنگام رانندگی، استفاده نکردن راننده یا مسافران از کمربند ایمنی، خستگی و خواب‌آلودگی راننده، سرعت و سبقت غیرمجاز، توقف نکردن برای فریضه نماز و اشکالات فنی خودرو را اطلاع دهند، متذکر شد: مسافران در صورت مشاهده نقص چراغ‌ها و تخلفات مذکور با ارسال شماره پلاک اتوبوس و محل تخلف به شماره ۱۱۰۱۲۰ به پلیس اعلام کنند تا با اتوبوس خاطی در نخستین پاسگاه پلیس راه برخورد قانونی شود.
One thought on “تصادف اسکانیا ۳ کشته و مجروح بر جای گذاشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.