*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7843
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۵
تعقیب از انزلی تا داکا

تعقیب از انزلی تا داکا

فیلم کوتاه داستانی ‘ تعقیب ‘ به کارگردانی آرمین ابراهیمی از فیلمسازان انجمن سینمای جوانان انزلی به بخش مسابقه فیلم های کوتاه پانزدهمین جشنواره ی بین المللی فیلم داکا راه یافت. به گزارش انزلی پرس به نقل از ایرنا مدیر انجمن سینمای جوانان انزلی روز دوشنبه با بیان این مطلب گفت : این فیلم از […]

فیلم کوتاه داستانی ‘ تعقیب ‘ به کارگردانی آرمین ابراهیمی از فیلمسازان انجمن سینمای جوانان انزلی به بخش مسابقه فیلم های کوتاه پانزدهمین جشنواره ی بین المللی فیلم داکا راه یافت.

به گزارش انزلی پرس به نقل از ایرنا مدیر انجمن سینمای جوانان انزلی روز دوشنبه با بیان این مطلب گفت : این فیلم از تولیدات انجمن سینمای جوانان انزلی در سال ۹۵ است .


زهره زمانی اظهار کرد : به دلیل فعالیت های سینمایی و سابقه این فیلمساز جوان در زمینه نقد سینما وی همچنین به هفتمین کارگاه سینمایی این جشنواره توسط انجمن منتقدین سینمایی بنگلادش دعوت شده است.
وی تصریح کرد : جشنواره فیلم داکا یکی از جشنواره های قدیمی و معتبر آسیایی است که از سال ۱۹۷۷ توسط سازمان سینمایی رنگین کمان برگزار می شود و همه ساله میزبان فیلمسازان و سینماگران از سراسر جهان است .
به گفته وی این جشنواره امسال از تاریخ ۱۲ تا ۲۰ ژانویه در داکا برگزار می شود و در این دوره ۱۶۵ فیلم از ۵۴ کشور در بخش های مختلف رقابتی به نمایش در می آیند.
مدیر انجمن سینمای جوانان انزلی افزود: از برنامه های جنبی این جشنواره کنفرانس سه روزه زنان در سینما و کارگاه فیلمسازی است.
آرمین ابراهیمی مهرماهِ ۱۳۶۷ در تهران متولد شد، در نوجوانی در زمینه گرافیک، در آموزشگاه های خصوصی آموزش دید و کار خود را با طراحی برای موسسه ها شروع کرد، در همین دوران مطالعه درباره سینما را آغاز کرد و پس از مهاجرت به انزلی، شهر مادری اش، در روزنامه «اعتماد» شروع به نوشتن درباره سینما کرد.
از سال ۱۳۸۷ در روزنامه هایی مانند «شرق»، «روزگار»، «تهران امروز»، «سینما» و «اعتماد» به نوشتن مشغول بود و کمی بعد، از سال ۱۳۹۰ در ماهنامه سینمایی «فیلم» آغاز به کار کرد.
همکاری او با این ماهنامه تخصصی و پرسابقه سینمایی تا هم اکنون ادامه دارد و او در این سالها در مجلاتِ دیگر سینمایی نیز به نوشتن درباره سینما مشغول بود.
تابستانِ ۱۳۹۴ او عهده دارِ کانون فیلم انجمن سینمای جوانان انزلی شد و از آن روز تاکنون هر هفته، مستمر، به پخش فیلم های بلند و کوتاه و داستانی و مستند از سینمای جهان و ایران در این کانون پرداخته، و هر هفته بعد از نمایش، جلسه های نقد و بررسی را برگزار کرده است.
انجمن سینمای جوان انزلی از حدود ۲۰ سال پیش تاسیس شده و از سال ۷۶ به شکل رسمی آغاز به فعالیت کرد .
این انجمن تاکنون هنرمندان به نامی را در عرصه فیلمهای تجربی و بلند به هنر دوستان معرفی کرده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.