*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1119
  • ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
توپ های جدید آل اشپورت از هفته دوم در لیگ برتر استفاده می شود

توپ های جدید آل اشپورت از هفته دوم در لیگ برتر استفاده می شود

به گزارش انزلی پرس، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران اعلام کرد: توپ جدید مسابقات لیگ برتر که از سوی شرکت آل اشپورت طراحی شده است از روز شنبه به تیم های لیگ برتری تحویل داده می شود. سعید فتاحی افزود: به علت تمرین نکردن تیم ها با توپ جدید، هفته اول مسابقات با […]

ThumbnailHandler
به گزارش انزلی پرس، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران اعلام کرد: توپ جدید مسابقات لیگ برتر که از سوی شرکت آل اشپورت طراحی شده است از روز شنبه به تیم های لیگ برتری تحویل داده می شود.
سعید فتاحی افزود: به علت تمرین نکردن تیم ها با توپ جدید، هفته اول مسابقات با توپ های سال گذشته انجام می شود ولی از هفته دوم مسابقات استفاده از توپ های جدید در رقابت های لیگ برتر الزامی است.
وی بیان کرد: برای اولین بار از توپ جدید شرکت آل اشپورت در مراسم جشن برترین ها رونمایی شد.مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران تاکید کرد: باهماهنگی که با شرکت آل اشپورت انجام شده است این توپ ها از نیم فصل دوم رقابت های لیگ دسته اول هم بکار گرفته خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.