*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1474
  • ۳۱ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۷
ثبت قرارداد پايان رافت با ملوان در هيات فوتبال استان گيلان

ثبت قرارداد پايان رافت با ملوان در هيات فوتبال استان گيلان

به گزارش ملوانی و به نقل از روابط عمومی هيات فوتبال استان گيلان، پايان رافت با حضور در هيات فوتبال استان گيلان قرار داد خود را با تيم فوتبال ملوان بندر انزلی به ثبت رساند و بدين ترتيب وی می تواند در بازی بعدی ملوان بر روی نيمكت اين تيم بنشيند. در بازی های گذشته […]

rafat2

به گزارش ملوانی و به نقل از روابط عمومی هيات فوتبال استان گيلان، پايان رافت با حضور در هيات فوتبال استان گيلان قرار داد خود را با تيم فوتبال ملوان بندر انزلی به ثبت رساند و بدين ترتيب وی می تواند در بازی بعدی ملوان بر روی نيمكت اين تيم بنشيند.

در بازی های گذشته ملوان او به همراه حسينی نسب در ورزشگاه حضور داشتند اما به دليل نداشتن قرارداد رسمی اجازه حضور بر روی نيمكت ملوان را نداشتند.

پيش از وی حميد استيلی از اعضاء كادر فنی اين تيم نيز قرارداد خود را با اين تيم به عنوان سرمربی به ثبت رسانده بود و رافت به عنوان مربی اين تيم با يكديگر همكاری خواهند كرد.

شايان ذكر است پايان رافت سابقه حضور در تيم های پرسپوليس، ملوان و صبا باطری را دارد و پيش از اين نيز در تيم پايه های پرسپوليس سابقه مربيگری داشته است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.