*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1605
  • ۰۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۴:۲۸
جاعل فراری در  بندرانزلی دستگیر شد

جاعل فراری در بندرانزلی دستگیر شد

به گزارش انزلی پرس،سرهنگ”هرمز عشقی” فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی در تشریح این خبر  گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت فردی در زمینه جعل و کلاهبرداری در این شهرستان،پلیس امنیت و اطلاعات  رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند. فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی افزود: مامورین پلیس اطلاعات با […]

image351440

به گزارش انزلی پرس،سرهنگ”هرمز عشقی” فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی در تشریح این خبر  گفت: در پی گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت فردی در زمینه جعل و کلاهبرداری در این شهرستان،پلیس امنیت و اطلاعات  رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی افزود: مامورین پلیس اطلاعات با تحقیقات نامحسوس پلیسی از صحت گزارشات مردمی اطمینان حاصل نموده و این متهم ۶۴ ساله را دستگیر کردند.

 ‌سرهنگ عشقی با بیان اینکه از مخفیگاه متهم ۶ جلد مدارک هویتی و کارت های شناسایی جعلی و مهر جعلی یکی از نهادهای دولتی کشف شد، بیان داشت: متهم دستگیر شده  به جرم  ۱۷ فقره جعل و کلاهبرداری  زندانی بوده که بعد از اخذ مرخصی از فروردین ماه سالجاری از زندان متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر انزلی در پایان با بیان اینکه متهم با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد، از شهروندان خواست،از اعتماد به افراد سودجو که با دادن وعده های کاذب و فریب اذهان قصد کلاهبرداری دارند، بپرهیزند.