*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 229
  • ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۹
جراحان، خطرناک‌ترین راننده‌های دنیا هستند!

جراحان، خطرناک‌ترین راننده‌های دنیا هستند!

به گزارش انزلی پرس : کسانی که بیش تر وقت شان را صرف بخیه زدن و مداوای مجروحانی می کنند که در سانحه های رانندگی آسیب دیده اند، خودشان خطرناک ترین راننده ها هستند.  تحقیقی که در بریتانیا انجام شده، نشان می دهد بیش از هر شغلی، جراح ها ممکن است باعث تصادف رانندگی شوند […]

n00028582-b
به گزارش انزلی پرس : کسانی که بیش تر وقت شان را صرف بخیه زدن و مداوای مجروحانی می کنند که در سانحه های رانندگی آسیب دیده اند، خودشان خطرناک ترین راننده ها هستند.
 تحقیقی که در بریتانیا انجام شده، نشان می دهد بیش از هر شغلی، جراح ها ممکن است باعث تصادف رانندگی شوند -۳۶۱ نفر در هر هزار مورد اما نکته جالب توجه در این است که از ۱۰ شغل تصادف سازی که بعد از جراح ها قرار می گیرند، ۹ مورد نیز مربوط به مشاغل پزشکی هستند، از جمله روانشناسان و پرستاران.افسران ناظر – که بر مجرمان آزاد شده یا مجرمانی که حکم زندان نگرفته اند، مثلا به خدمات اجتماعی محکوم شده اند، نظارت می کنند- نیز در جمع ۱۰ شغل پرتصادف قرار دارند؛ البته شغل آنها ایجاب می کند مدت زیادی در جاده ها و خیابان ها باشند. در هر حال، خستگی زیاد یا عجله می تواند یکی از دلایل مهم تعداد بالای تصادف ها در بعضی از مشاغل باشد.
در میان کسانی که کمترین تصادف را داشته اند می توان به کارمندان دفتری و قصاب ها اشاره کرد.
این تحقیق بر مبنای مطالعه بیش از ۲ میلیون درخواست دریافت بیمه در یک دوره ۵ ساله انجام شده است.
منبع : سایت های «فاکس نیوز» و «گاردین»