*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8212
  • ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرانزلی

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرانزلی صبح امروز با حضور عبدالصمد صفرنژاد فرماندار بندرانزلی، فریبرز سعیدی‌کیا مشاور استاندار گیلان، ستوده کارشناس ارشد امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری، روسای ادارات و بانک‌ها و […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرانزلی، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرانزلی صبح امروز با حضور عبدالصمد صفرنژاد فرماندار بندرانزلی، فریبرز سعیدی‌کیا مشاور استاندار گیلان، ستوده کارشناس ارشد امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان، معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرمانداری، روسای ادارات و بانک‌ها و جمعی از جوانان به همت حمیدرضا قهرمانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرانزلی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه و پس از قرائت آیاتی از کلام الله مجید، نماینده عالی دولت در شهرستان به ایراد سخنرانی پرداخت. فرماندار انزلی با توجه به اهمیت استفاده از ظرفیت جوانان در عرصه های گوناگون جوانان را سرمایه‌های اصلی و ملی کشور دانست و خاطرنشان کرد که هر نظام و کشوری از این سرمایه عظیم غافل بوده، ضربه خورده است. وی ضمن اشاره به مشکلات موجود در مسیر سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال برای جوانان افزود: بسیاری از ناهنجاری‌های موجود در جامعه ناشی از بیکاری است و باید برای اشتغال، ازدواج و تهیه مسکن جوانان بستر مناسب را آماده نمود که البته این حداقل انتظار یک جوان است.

فرماندار شهرستان بندرانزلی در ادامه ضمن اشاره به این موضوع که در بحث اشتغال و استخدام حق تقدم با نیروهای جوان بومی شهرستان است ظرفیت های موجود در شهرستان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و اظهار امیدواری کرد که در راستای برطرف نمودن دغدغه‌های جوانان عمل‌گرایی لازم از سوی دستگاه‌های اجرایی صورت پذیرد.

در ادامه این جلسه سعیدی کیا مشاور استاندار گیلان، و ستوده کارشناس ارشد امور جوانان اداره ورزش و جوانان استان درخصوص اقدامات صورت گرفته در سطح استان جهت کاهش دغدغه جوانان به ایراد سخنرانی پرداختند. همچنین پس از آن روسای ادارات و بانک‌ها در خصوص مباحث مطرح شده در جلسه توضیحات لازم را ارائه کردند.

در پایان این جلسه سعید بابایی دانشجوی مقطع دکتری در دانشگاه گیلان به نمایندگی از جامعه جوانان در سخنانی به مشکلات جوانان در حوزه‌های اشتغال، ازدواج و معیشت اشاره کرد و رسیدگی به امور جوانان و اقدامات اساسی در جهت رفع مشکلات جوانان را خواستار شد که با پاسخگویی و قول مساعد فرماندار بندرانزلی در جهت پیگیری مشکلات جوانان همراه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.