*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7478
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
جلوه هاي ايثار در بندر انزلي به نمايش گذاشته شد

جلوه هاي ايثار در بندر انزلي به نمايش گذاشته شد

رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بندر انزلي از برگزاري نمايشگاه عکس جلوه هاي ايثار در اين شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاري انزلی پرس فرهاد رحمانزاده گفت: اين نمايشگاه با همکاري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گيلان و به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بندر انزلي […]

رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بندر انزلي از برگزاري نمايشگاه عکس جلوه هاي ايثار در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاري انزلی پرس فرهاد رحمانزاده گفت: اين نمايشگاه با همکاري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گيلان و به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بندر انزلي برگزار شده است.

59419_orig
وي اضافه کرد: در اين نمايشگاه تعداد ٣٠ اثر از عکسهاي دفاع مقدس که توسط باغ موزه دفاع مقدس و ترويج فرهنگ مقاوت تهيه و تکثير شده استدر معرض ديد علاقمندان قرار گرفته استرحمانزاده در پايان گفت : اين نمايشگاه از تاريخ ۹۵/۷/۲ لغايت ۹۵/۷/۱۰ از ساعت۸/۳۰  الي ۱۸ در محل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بندر انزلي آماده بازديدعلاقمندان خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.