*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7478
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲
جلوه هاي ايثار در بندر انزلي به نمايش گذاشته شد
جلوه هاي ايثار در بندر انزلي به نمايش گذاشته شد

جلوه هاي ايثار در بندر انزلي به نمايش گذاشته شد

رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بندر انزلي از برگزاري نمايشگاه عکس جلوه هاي ايثار در اين شهرستان خبر داد. به گزارش خبرگزاري انزلی پرس فرهاد رحمانزاده گفت: اين نمايشگاه با همکاري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گيلان و به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بندر انزلي […]

رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان بندر انزلي از برگزاري نمايشگاه عکس جلوه هاي ايثار در اين شهرستان خبر داد.
به گزارش خبرگزاري انزلی پرس فرهاد رحمانزاده گفت: اين نمايشگاه با همکاري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گيلان و به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بندر انزلي برگزار شده است.

59419_orig
وي اضافه کرد: در اين نمايشگاه تعداد ٣٠ اثر از عکسهاي دفاع مقدس که توسط باغ موزه دفاع مقدس و ترويج فرهنگ مقاوت تهيه و تکثير شده استدر معرض ديد علاقمندان قرار گرفته استرحمانزاده در پايان گفت : اين نمايشگاه از تاريخ ۹۵/۷/۲ لغايت ۹۵/۷/۱۰ از ساعت۸/۳۰  الي ۱۸ در محل نگارخانه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بندر انزلي آماده بازديدعلاقمندان خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.