دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۵:۲۰
سرویس: ورزش انزلی
 |  ۴/ آذر/ ۱۳۹۶ - ۲:۴۷
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای حریفان آویشن باقری در کاراته وان ژاپن مشخص شدند بسته هستند
28 views بازدید

حریفان آویشن باقری در کاراته وان ژاپن مشخص شدند

به گزارش انزلی پرس و به نقل از فارس،در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در رقابت‌های کومیته، سارا بهمن یار در نخستین دیدار خود به مصاف آزومی سایو از ژاپن می‌رود. وی در صورت پیروزی در برابر سایو، در مرحله یک‌هشتم پایانی به مصاف برنده دیدار پاوینا از تایلند و مولدیر از قزاقستان خواهد رفت. گفتنی است در این وزن نسرین دوستی از ایران در سوی دیگر جدول قرار دارد که در نخستین دیدار به مصاف آدریانا از جمهوری چک خواهد رفت.

در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم نیز آویشن باقری عضو گیلانی تیم ملی بانوان ایران در نخستین مسابقه به مصاف براون جنا از آمریکا خواهد رفت. وی در صورت پیروزی در این مسابقه، در مرحله یک شانزدهم پایانی به مصاف خامسی تیپاوان از تایلند می‌رود. گفتنی است در این وزن طراوت خاکسار و زهره برزگر دیگر نمایندگان ایران می‌باشند. خاکسار و برزگر به ترتیب مقابل مختار آروژان و سابینا از قزاقستان به روی تاتامی خواهند رفت.

مسابقات لیگ جهانی کاراته وان ژاپن در روزهای شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ آذرماه به میزبانی اوکیناوا ژاپن برگزار خواهد شد. در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم ۴۱ کاراته کا از ۲۲ کشور و در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم ۵۵ کاراته کا از ۳۰ کشور حضور دارند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3639 بازدید

بازدید دیروز: 6110 بازدید

بازدید کل : 9449825 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی