تلویزیون اینترنتی انزلی پرس

حریفان آویشن باقری در کاراته وان ژاپن مشخص شدند

به گزارش انزلی پرس و به نقل از فارس،در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم در رقابت‌های کومیته، سارا بهمن یار در نخستین دیدار خود به مصاف آزومی سایو از ژاپن می‌رود. وی در صورت پیروزی در برابر سایو، در مرحله یک‌هشتم پایانی به مصاف برنده دیدار پاوینا از تایلند و مولدیر از قزاقستان خواهد رفت. گفتنی است در این وزن نسرین دوستی از ایران در سوی دیگر جدول قرار دارد که در نخستین دیدار به مصاف آدریانا از جمهوری چک خواهد رفت.

در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم نیز آویشن باقری عضو گیلانی تیم ملی بانوان ایران در نخستین مسابقه به مصاف براون جنا از آمریکا خواهد رفت. وی در صورت پیروزی در این مسابقه، در مرحله یک شانزدهم پایانی به مصاف خامسی تیپاوان از تایلند می‌رود. گفتنی است در این وزن طراوت خاکسار و زهره برزگر دیگر نمایندگان ایران می‌باشند. خاکسار و برزگر به ترتیب مقابل مختار آروژان و سابینا از قزاقستان به روی تاتامی خواهند رفت.

مسابقات لیگ جهانی کاراته وان ژاپن در روزهای شنبه و یکشنبه ۴ و ۵ آذرماه به میزبانی اوکیناوا ژاپن برگزار خواهد شد. در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم ۴۱ کاراته کا از ۲۲ کشور و در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم ۵۵ کاراته کا از ۳۰ کشور حضور دارند.
پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.