پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۴:۱۴
 |  ۷/ تیر/ ۱۳۹۵ - ۱:۱۴
  |   نظرات: بدون نظر
7,874 views بازدید
حسن صفری

حسن صفری: اگر نحوه برگزاری جلسه ایراد قانونی داشته باشد یقینا جلسه تکرار خواهد شد

به گزارش انزلی پرس، معاون سیاسی فرمانداری انزلی در واکنش به اظهارات احمدی فرد عضو شورای شهر انزلی پیرامون اتفاقات آخرین جلسه شورای شهر اظهار کرد: طی تماسی که جناب بدیعی فر با بنده داشتند اظهار کردند یک فرد از اعضای شورای شهر به دلیل مشکلات شخصی که برای وی به وجود آمده با کسب اجازه و اطلاع به رییس شورا جلسه را ترک کرده و ۳ عضو دیگر پس از رسمیت یافتن جلسه یعنی پس از قرائت قرآن و طرح موضوع و پس از حدود دو ساعت و تعیین سه مصوبه به خاطر اختلاف نظر جلسه را ترک کرده اند.

حسن صفری

حسن صفری افزود: ایشان از بنده پرسیدند که ترک دوستان به معنای حضور یا عدم حضور آنان در جلسه تلقی می شود؟ که با توجه به اینکه فرمانداری به عنوان دستگاه حاکمیت و نظارت بر مصوبات شورا است اعلام کردم اگر دوستان پس از رسمیت یافتن جلسه آن را ترک کردند عدم حضور نیست بلکه ترک جلسه است.

معاون سیاسی فرمانداری انزلی گفت: آقای بدیعی فر پرسیدند که آیا با این وضعیت ادامه جلسه قانونی است و یا غیر قانونی؟ که بنده از ایشان پرسیدم آنها دفتر حضور و غیاب را امضاء کردند که جناب بدیعی فر پاسخ داد بله. برای اولین بار در ابتدا جلسه از همه امضاء گرفتم که بنده گفتم اگر امضا کردند در اصل چک سفید امضاء کردند و جلسه شما قانونی است و ایشان نیز جلسه را ادامه دادند.

صفری گفت: ما می دانیم بر اساس ماده ۱۱ قانون باید دو سوم اعضا در جلسات حضور داشته باشند و جلساتی که برای شهرداری بار مالی دارد باید رای گیری شود.برخی اعضا اعلام کردند که شما مجوز صادر کردید که بنده باید بگویم ما مجوز صادر نمی کنیم بلکه از ما فقط سوال شد و بنده به عنوان معاون سیاسی فرمانداری بندرانزلی فقط و فقط قانون را شرح دادم.

وی در پایان خاطرنشان گرد: با وجود فرمانداری و استانداری بعنوان دستگاه فرا دستی در راستای تطبیق مصوبات شورای شهر با قانون جای نگرانی برای اعضا باقی نمی گذارد. لذا در صورت ایراد قانونی بر نحوه برگزاری جلسه اخیر یقینا جلسه تکرار خواهد شد./دیارمیرزا


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *

نظرسنجی

نظر شما درباره کیفیت برگزاری جشنواره لاله های تالابی چیست ؟

View Results

Loading ... Loading ...
آخرین اخبار
منو سایت
تبلیغات 1
اخبار جهان
آمار
  • 1
  • 1,288
  • 13,116
  • 1,662
  • 16
  • 408
  • مرداد ۲۳, ۱۳۹۶
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1288 بازدید

بازدید دیروز: 7007 بازدید

بازدید کل : 8905098 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر