*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1263
  • ۱۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۰۴
حضور بائو در ملوان منتفی شد/ ۲ بازیکن خارجی در انزلی

حضور بائو در ملوان منتفی شد/ ۲ بازیکن خارجی در انزلی

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، میثم بائو که هفته گذشته به درخواست امیر قلعه‌نویی به انزلی رفته بود تا با باشگاه ملوان مذاکره کند ظاهرا با این باشگاه به توافق نرسید و حضورش در ملوان منتفی شد. محمود پیشگاه‌ هادیان معاون ورزشی باشگاه ملوان با تایید این خبر گفت: دو استان […]

11811297

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، میثم بائو که هفته گذشته به درخواست امیر قلعه‌نویی به انزلی رفته بود تا با باشگاه ملوان مذاکره کند ظاهرا با این باشگاه به توافق نرسید و حضورش در ملوان منتفی شد.

محمود پیشگاه‌ هادیان معاون ورزشی باشگاه ملوان با تایید این خبر گفت: دو استان گیلان و مازندران همیشه روابط خوبی با هم داشتند و هواداران نساجی خواهان حضور میثم بائو در این تیم بودند و به این ترتیب حضور بائو در ملوان منتفی شد.

وی ادامه داد: با قلعه‌نویی صحبت کرده‌ایم و قرار است دو بازیکن خارجی با نظر ایشان جذب شود. این بازیکنان در اسرع وقت به انزلی خواهند آمد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.