*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1414
  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۲۶
حضور سرمایه گذاران کره ای در بندر انزلی

حضور سرمایه گذاران کره ای در بندر انزلی

به گزارش انزلی پرس، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن ابراز خشنودی از حضور سرمایه گذاران کره جنوبی گفت: با توجه به این که ایران و کره جنوبی از لحاظ فرهنگی بسیار نزدیک به هم هستند، می توانند روابط موثر و مثبتی داشته باشند.   لی سونگ گان نماینده شرکت HDC (یکی از […]

119768_693

به گزارش انزلی پرس، مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان ضمن ابراز خشنودی از حضور سرمایه گذاران کره جنوبی گفت: با توجه به این که ایران و کره جنوبی از لحاظ فرهنگی بسیار نزدیک به هم هستند، می توانند روابط موثر و مثبتی داشته باشند.  

لی سونگ گان نماینده شرکت HDC (یکی از اپراتورهای بندر بوسان) در راس یک گروه سرمایه گذاری مشارکت کننده با شرکت پرهام از مدیریت بنادر و دریانوردی استان گیلان درخواست کرد به عنوان یک سرمایه گذار در سایت های زیر ساختی و رو ساختی بندر نیز همکاری کند. 

همچنین اعضای گروه شرکت هیوندای کره علاقمندی خود را به این همکاری اعلام کردند. 

سید علی نعیمی نیز درباره روند توسعه زیرساخت های بنادر حاشیه خزر به ویژه ترانزیت کالا از حاشیه خزر به انزلی و بندر عباس و اروپا مطالبی بیان کرد و مقرر شد با توجه به بازدیدهای میدانی نمایندگان شرکت HDC از بندر ، تصمیم نهایی گرفته شود. 

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان از بندر انزلی به عنوان نمونه و کانون یا هاب بنادر شمالی کشور یاد کرد و همچنین با توجه بر نقش و جایگاه ویژه بندر انزلی در کریدور شمال و جنوب به سرمایه گذاران کره ای در خصوص همکاری و همیاری با بندر انزلی تاکید کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.