*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2472
  • ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۳:۵۳
حمید استیلی: برای نیم فصل دوم چند بازیکن می‌گیریم/ ملوان قوی‌ترین تیم می‌شود

حمید استیلی: برای نیم فصل دوم چند بازیکن می‌گیریم/ ملوان قوی‌ترین تیم می‌شود

به گزارش انزلی پرس، حمید استیلی عصر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های صبای قم و ملوان انزلی اظهار داشت: در بازی فردا ۶ بازیکن اصلی را به دلیل مصدومیت یا محرومیت در اختیار نداریم اما تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و به بازی فردا امیدواریم. وی افزود: محمد آبشک، فرزاد حاتمی، جلال رافخایی، […]

استیلی

به گزارش انزلی پرس، حمید استیلی عصر شنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های صبای قم و ملوان انزلی اظهار داشت: در بازی فردا ۶ بازیکن اصلی را به دلیل مصدومیت یا محرومیت در اختیار نداریم اما تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و به بازی فردا امیدواریم.

وی افزود: محمد آبشک، فرزاد حاتمی، جلال رافخایی، آرش افشین، سعید یوسف‌زاده و صادق محرمی غایبان ما در این بازی هستند اما با آمادگی خوبی به بازی با صبا آمده‌ایم و امیدوارم فردا بتوانیم مقابل صبا بازی خوبی ارائه کنیم.

سرمربی ملوان گفت: بیشتر غایبان ما در خط حمله ملوان هستند و در بازی برابر سایپا و تراکتورسازی نیز همین مشکلات را داشتیم البته نفرات جوانی جایگزین بازیکنان مصدوم و محروم کرده‌ایم که برای درخشش در این بازی انگیزه‌های خاص خود را دارند.

استیلی بیان داشت: هم در برابر تراکتورسازی و هم در برابر سایپا بازی خوبی ارائه کردیم و تلاش ما این است که در کنار بازی خوب از نظر فنی و تاکتیکی بتوانیم نتایج خوبی بگیریم و مردم انزلی را خوشحال کنیم.

وی عنوان کرد: تیم ما تیم جوانی شده و تا بازیکن جوان خود را پیدا کند آسیب‌هایی برای تیم وجود خواهد داشت اما تیم ما بدون شک در نیم فصل دوم بهتر می‌شود و اعتقاد دارم ملوان یکی از قوی‌ترین تیم‌ها در نیم فصل دوم خواهد بود.

سرمربی تیم ملوان انزلی تصریح کرد: در نیم فصل ۲ یا ۳ بازیکن جدید به خدمت می‌گیریم و می‌خواهیم در نیم فصل دوم به نتایج بهتری برسیم.

استیلی در مورد مشکلات مالی ملوان گفت: همه تیم‌ها مشکل مالی دارند البته بدیهی است که مسائل مالی روی تمرکز تیم تأثیرگذار است اما مسئولان ملوان در حال تلاش برای حل مشکلات هستند البته ۳۰ درصد سهام ملوان متعلق به نیروی دریایی ارتش است و نیروی دریایی به ما زمین داده و به واسطه همین سهم نیروی دریایی می‌توانیم از بازیکنان سرباز استفاده کنیم که مزیت بزرگی است./مهر

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.