*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 6194
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۱۵
خاطرات رمضان در نمایشگاه عکس هنرمندان جوان بندر انزلی

خاطرات رمضان در نمایشگاه عکس هنرمندان جوان بندر انزلی

به گزارش انزلی پرس و به نقل از وب سایت انزلی چی : جمعی از هنرمندان عضو کانون عکس سینمای جوانان بندر انزلی خاطرات رمضان خود را در قاب عکس برای مخاطبان به نمایش گذاشتند. در این نمایشگاه عکس هایی از مهدی داسکار، کاوه چلمبری، علی سمرقندی، فرهاد عاشوری، امیر محبوب یگانه، پانته آ گیاهچی […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از وب سایت انزلی چی : جمعی از هنرمندان عضو کانون عکس سینمای جوانان بندر انزلی خاطرات رمضان خود را در قاب عکس برای مخاطبان به نمایش گذاشتند.

photo_2016-07-11_00-38-11

در این نمایشگاه عکس هایی از مهدی داسکار، کاوه چلمبری، علی سمرقندی، فرهاد عاشوری، امیر محبوب یگانه، پانته آ گیاهچی و نسیم حداد به نمایش گذاشته شده است.

مدیر انجمن سینمای جوانان بندر انزلی در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ۲۷ عکس از عکاسان عضو کانون عکس در این نمایشگاه در معرض تماشا قرار داده شده است .

زهره زمانی اظهار کرد: کانون عکس سینمای جوانان بندر انزلی از هشت ماه پیش فعالیت خود را آغاز کرد و هم اکنون ۴۰ عضو دارد که در این بین ۱۵ عضو فعال هستند.

وی خاطرنشان کرد: این کانون علاوه بر برنامه های آموزشی در خصوص شناخت دوربین، شیوه های عکاسی و فوتوشاپ، با دعوت از عکاسان معروف شهر سعی در آشنا کردن جوانان با این هنر و ارتقای هرچه بیشتر آن در شهرستان فرهنگی بندر انزلی دارد .

انجمن سینمای جوانان بندر انزلی از حدود ۳۰ سال پیش آغاز به فعالیت کرد، این انجمن تاکنون هنرمندان به نامی چون زنده یاد حامد خسروی، رضا بهرامی نژاد، کورش فرزانگان، زهره زمانی ، علی حاجی پور ، آروین ایل بیگی، کاوه چلمبری و دیگران را در عرصه فیلم های تجربی و بلند به هنر دوستان معرفی کرده است.

برگزاری کارگاه «نگاه مینیمال در عکاسی با مروری بر آثار مایکل کنا» با حضور مجید ناگهی و برپایی نمایشگاه عکس مایکل کنا به مدت یک هفته در مجتمع ارشاد بندر انزلی با همکاری آژانس عکس ایران ازجمله اقدامات صورت گرفته در مدت فعالیت این انجمن است.

نمایشگاه عکس خاطرات رمضان تا ۲۶ تیرماه صبح و عصر در سالن مجتمع ارشاد بندر انزلی در معرض تماشای علاقمندان است.

 

 

منبع : انزلی چی

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.