*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 193
  • ۱۱ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۲
خانواده ای با ۱۵ فرزند به یک اسم

خانواده ای با ۱۵ فرزند به یک اسم

به گزارش پس از فردا: در این جا می خواهیم به معرفی خانواده ای بپردازیم که دختر و پسر داشتند و همه را به یک اسم نام گذاری کردند بخوانید علت این کار را و جزئیات کامل این خبر را در ادامه مطلب . یک زن برزیلی به افتخار شوهرش همه فرزندانش را اعم از […]

download9

به گزارش پس از فردا: در این جا می خواهیم به معرفی خانواده ای بپردازیم که دختر و پسر داشتند و همه را به یک اسم نام گذاری کردند بخوانید علت این کار را و جزئیات کامل این خبر را در ادامه مطلب .

یک زن برزیلی به افتخار شوهرش همه فرزندانش را اعم از نه دختر و شش پسر به نام او یعنی “والتر” نامگذاری کرده است.اگرچه آنها افتخار می کنند که نام پدرشان را با خود یدک می کشند ولی از آنجا که این نام پسرانه است، دخترانش اظهار دارند که با این نام زندگی برایشان سخت تر شده است.به گزارش پارس ناز خانم اروتیدس براندائو زمانی که اولین فرزندش را باردار شد با شوهرش عهد بست که صرف نظر از جنسیت نوزاد نام او را والتر بگذارد. از همین رو بود که نوزاد دختر آنها نام عجیب و منحصر به فرد والترلوسیا را از آن خود کرد!
مادر خانواده از دادن این افتخار به مرد زندگی اش بسیار خوشنود شد ولی او که در آن زمان انتظار ۱۵ فرزند را نداشت، شوهرش از او خواست برای بقیه فرزندان نیز، همین انتخاب را انجام دهد.او اظهار داشت که برای ساده تر شدن زندگی با این نام، به خصوص برای دخترها، آنها تصمیم گرفتند که نام والتر را با نام های دخترانه متداول نظیر ماریا ترکیب کنند.بنابراین نام های نه دختر آنها والترلوسیا ماریا، والترلیویا ماریا، والترلنیا ماریا، والترلونیا ماریا، والترلاسیا ماریا، والترلوزیا ماریا امیلیا، والترلوآنا ماریا، والترآنجلینا ماریا و والترسیلویا ماریا است!یک از پسران آنها در شش ماهگی و پدر خانواده، والتر براندائو در سال ۲۰۰۳ و در سن ۸۱ سالگی فوت کردند. یکی از پسرانش والتر لیسینیو آرزوی او را جامه عمل پوشانده و نام دو فرزند پسر خود را والتر گذاشت.
0.131333001369136714

با وجود آنکه آنها پدر خود را بسیار دوست داشتند ولی خواهران براندائو می گویند در طول زندگی زندگی خود بابت این اسم بسیار مورد تمسخر دوستان و همکاران قرار می گرفتند و بابت آن مدام در حال دعوا بودند ، ولی از سوی دیگر به پدرشان چیزی نمی گفتند تا مبادا او را ناراحت کنند.

0.176538001369136714

خانواده ای با ۱۵ فرزند به یک اسم 

منبع: .matilda.ir تاریخ ۱۰دی۱۳۹۳