*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2719
  • ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۷:۳۴
خبرنگاران جوان انزلی این اطلاعیه را مطالعه کنند

خبرنگاران جوان انزلی این اطلاعیه را مطالعه کنند

شبکه خبری انزلی پرس در راستای تکمیل کادر رسانه ای خود از خبرنگاران و عکاسان جوان شهر انزلی که علاقه مند به فعالیت در حوضه تولید محتوا و خبر هستند دعوت به همکاری می نماید . کلیه افرادی که تمایل به همکاری با رسانه انزلی پرس را دارند می توانند به صورت مستقیم با مدیریت […]

61

شبکه خبری انزلی پرس در راستای تکمیل کادر رسانه ای خود از خبرنگاران و عکاسان جوان شهر انزلی که علاقه مند به فعالیت در حوضه تولید محتوا و خبر هستند دعوت به همکاری می نماید .
کلیه افرادی که تمایل به همکاری با رسانه انزلی پرس را دارند می توانند به صورت مستقیم با مدیریت این رسانه تماس برقرار کرده و نحوه این همکاری را جویا شوند .
اگر تا کنون هیچ فعالیتی در حوضه انتشار محتوا در فضای وب نداشته اید اصلا نگران نباشید ، تیم آموزشی رسانه انزلی پرس در کمتر از ۲ ساعت شما را به سطحی خواهند رساند که بتوانید اولین مطالب خبری را با نام خود در فضای وب منتشر کنید .
انزلی پرس رسانه ای کاملا مستقل می باشد که به تولید محتوای خبری با شیوه های نوین رسانه های دنیا در فضای وب به فعالیت می پردازد .
با ما در ارتباط باشید .
کانال تلگرام انزلی پرس :   @AnzaliPressTV
ارسال سوژه های خبری به انزلی پرس :    @AnzaliPressNetwork
وب سایت انزلی پرس :   Www.AnzaliPress.ir
اپلیکیشن آندرویدی انزلی پرس :    http://anzalipress.ir/AnzaliPress.apk

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.