*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2719
  • ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۷:۳۴
خبرنگاران جوان انزلی این اطلاعیه را مطالعه کنند
خبرنگاران جوان انزلی این اطلاعیه را مطالعه کنند

خبرنگاران جوان انزلی این اطلاعیه را مطالعه کنند

شبکه خبری انزلی پرس در راستای تکمیل کادر رسانه ای خود از خبرنگاران و عکاسان جوان شهر انزلی که علاقه مند به فعالیت در حوضه تولید محتوا و خبر هستند دعوت به همکاری می نماید . کلیه افرادی که تمایل به همکاری با رسانه انزلی پرس را دارند می توانند به صورت مستقیم با مدیریت […]

61

شبکه خبری انزلی پرس در راستای تکمیل کادر رسانه ای خود از خبرنگاران و عکاسان جوان شهر انزلی که علاقه مند به فعالیت در حوضه تولید محتوا و خبر هستند دعوت به همکاری می نماید .
کلیه افرادی که تمایل به همکاری با رسانه انزلی پرس را دارند می توانند به صورت مستقیم با مدیریت این رسانه تماس برقرار کرده و نحوه این همکاری را جویا شوند .
اگر تا کنون هیچ فعالیتی در حوضه انتشار محتوا در فضای وب نداشته اید اصلا نگران نباشید ، تیم آموزشی رسانه انزلی پرس در کمتر از ۲ ساعت شما را به سطحی خواهند رساند که بتوانید اولین مطالب خبری را با نام خود در فضای وب منتشر کنید .
انزلی پرس رسانه ای کاملا مستقل می باشد که به تولید محتوای خبری با شیوه های نوین رسانه های دنیا در فضای وب به فعالیت می پردازد .
با ما در ارتباط باشید .
کانال تلگرام انزلی پرس :   @AnzaliPressTV
ارسال سوژه های خبری به انزلی پرس :    @AnzaliPressNetwork
وب سایت انزلی پرس :   Www.AnzaliPress.ir
اپلیکیشن آندرویدی انزلی پرس :    http://anzalipress.ir/AnzaliPress.apk

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.