*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7451
  • ۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰
اختصاصی “انزلی پرس” : زنگ سرشماری نفوس مسکن با آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان شاهد شهید عارف عارف احمدی به صدا درآمد

اختصاصی “انزلی پرس” : زنگ سرشماری نفوس مسکن با آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان شاهد شهید عارف عارف احمدی به صدا درآمد

به گزارش “انزلی پرس” زنگ آغاز سال تحصیلی ۹۶_۹۵ در شهرستان بندرانزلی به صدا در آمد. صبح امروز سوم مهر ماه ۱۳۹۵ ، روز آغازین سال تحصیلی با حضور امام جمعه محترم ، فرماندار ، شهردار ، فرمانده سپاه ناحیه ، ریاست و کارکنان آموزش و پرورش ، مسئولین سرشماری ، مسئولین دبیرستان شاهد و […]

به گزارش “انزلی پرس” زنگ آغاز سال تحصیلی ۹۶_۹۵ در شهرستان بندرانزلی به صدا در آمد.

صبح امروز سوم مهر ماه ۱۳۹۵ ، روز آغازین سال تحصیلی با حضور امام جمعه محترم ، فرماندار ، شهردار ، فرمانده سپاه ناحیه ، ریاست و کارکنان آموزش و پرورش ، مسئولین سرشماری ، مسئولین دبیرستان شاهد و دانش آموزان و اولیا در دبیرستان شاهد شهید عارف عارف احمدی برگزار گردید.

این مراسم در ابتدا با قرائت قرآن توسط یکی از دانش آموزان آغاز و با سخنرانی رییس آموزش و پرورش ادامه یافت.دریابیکی در سخاننش اشاره کرد که آموزش و پرورش به تنهایی از پس کار خود برنمی آید و نیاز به کمک نهاد ها و ارگان های دیگر دارد.

در ادامه فرماندار شهرستان به سخنرانی پرداختند و با عرض تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی به مبحث سر شماری پرداختند و خاطر نشان کردند سرشماری بودجه شهرستان را تامین میکند و در این امر به کمک مردم نیاز داریم و اگر سرشماری درست انجام شود به نفع مردم است.

پس از سخنرانی فرماندار یکی دیگر از دانش آموزان پیام شادباش مدیریت آموزش و پرورش گیلان را قرائت کرد.

امام جمعه محترم شهرستان نیز در ادامه به سخنرانی پرداختند سه اصل مهم تحصیل ، تهذیب و ورزش را یادآوری کردند و خواستار شدند دانش آموزان این سه اصل مهم مقام معظم رهبری را رعایت کنند.

ایشان خاطر نشان شدند در هفته دفاع مقدس یکی از مسائلی که باید مورد توجه ما قرار گیرد شهدای عزیز و رزمندگان اسلام هستند که در برحه ای از زمان سنگر علم و دانش را رها کردند و به سنگر های دفاع مقدس رفتند که آن روز ها وظیفه بود ولی امروز حضور در سنگر علم و دانش وظیفه است و افتخار آفرین.

پس از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا در آوردند و پس از ایشان ، فرماندار نیز به صورت نمادین زنگ آغاز سر شماری را به صدا در آوردند.

در پایان نیز با حضور حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین و فرماندار شهرستان کتاب پرواز عارفانه (زندگینامه دانش آموز شهید عارف عارف احمدی)رو نمایی شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.