*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7368
  • ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۰
خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس : رکود خطرناک‌تر از تورم است/ استیضاح وزیر آموزش و پرورش ضرورت ندارد

خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس : رکود خطرناک‌تر از تورم است/ استیضاح وزیر آموزش و پرورش ضرورت ندارد

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی رکود را خطرناک‌تر از تورم دانست و یادآور شد: عدم اتمام پروژه‌های اقتصادی و عمرانی موجب رکود شده است. به گزارش انزلی پرس حسن خسته‌بند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرانزلی با اشاره به استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: به اول مهر ماه نزدیک می‌شویم […]

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی رکود را خطرناک‌تر از تورم دانست و یادآور شد: عدم اتمام پروژه‌های اقتصادی و عمرانی موجب رکود شده است.

به گزارش انزلی پرس حسن خسته‌بند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرانزلی با اشاره به استیضاح وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: به اول مهر ماه نزدیک می‌شویم و استیضاح فانی ضرورت ندارد و با این موضوع مخالف هستم.

c8b0c876-5222-49d8-820f-6c9f1c2fe43c

وی افزود: اول مهر باید پیام‌آور شادی و تحصیل برای معلمان و دانش‌آموزان باشد و با استیضاح و طرح این موضوع ضربه بزرگی به پیام آغاز سال تحصیلی زده می‌شود.

نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این برهه زمانی استیضاح فانی به صلاح نیست، افزود: در صورت استیضاح وزیر آموزش و پرورش به مدت سه ماه فردی برای سرپرستی منصوب می‌شود.

وی ادامه داد: سرپرست در این مدت سعی می‌کند تصمیمات گذشته را انجام دهد و عملاً نمی‌تواند فعالیت مناسبی در نگاه نمایندگان امضا کننده استیضاح داشته باشد.

خسته‌بند با اشاره به زمان‌سنجی نادرست برخی در استیضاح وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با استیضاح فانی شیرازه وزارت آموزش و پرورش در آغاز سال تحصیلی جدید از هم پاشیده می‌شود و این موضوع به ضرر سازمان و دانش‌آموزان است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به عدم اتمام برخی پروژه‌ها گفت: مردم انتظار دارند پروژه‌هایی که تا ۷۰ درصد پیشرفت دارد به اتمام برسد و به سمت فرسوده شدن نرود تا از توجیه اقتصادی خارج نشود.

وی رکود را خطرناک‌تر از تورم دانست و یادآور شد: عدم اتمام پروژه‌های اقتصادی و عمرانی موجب رکود شده است.

خسته‌بند رکود را موجب بیکاری و عدم ایجاد فرصت شغلی برای جوانان دانست و خاطرنشان کرد: با اینکه تورم کنترل شد اما رکود خطرناک‌تر از آن است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.