*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12057
  • 28 ژوئن 2020 - 3:54
دادستان شهرستان بندرانزلی: در مبارزه با فساد، مصلحت جایگاهی ندارد

دادستان شهرستان بندرانزلی: در مبارزه با فساد، مصلحت جایگاهی ندارد

دادگستری در اجرای قانون با هیچ کس تعارف ندارد و با افراد توصیه کننده نیز به شدت برخورد می شود چون اجرای قانون خط قرمز ماست.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ایرنا، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان انزلی با تاکید بر اینکه اجرای قانون خط قرمز دادگستری است اظهار کرد: : معتقدم مدیر فاسد را باید در پشت میز خدمتی که در آن به نظام مقدس جمهوری اسلامی خیانت کرده است دستگیر کرد تا برای دیگران درس عبرت شود.

سید رحمان سید زاده با بیان اینکه از معرفی افراد فاسد به دستگاه قضا حمایت می شود افزود: در مبارزه با فساد، مصلحت جایگاهی ندارد چون مردم آسیب می بینند و معتقدم برخورد با فساد رضایت مردم را به دنبال دارد.

وی با اشاره به برگزاری جلسه محاکمه معاون قوه قضائیه به صورت علنی تصریح کرد: قوه قضائیه نیز جراحی درون سازمانی را پیشه خود ساخته و معتقدیم امروز، روز عمل است و شعار دادن کافی است.

دادستان عمومی و انقلاب بندرانزلی در خصوص حرایم تالاب و ساحل و اقدام دادستانی در این رابطه یادآور شد: وقتی نقطه ای به عنوان حریم مشخص شده است یعنی قانون وضع شده و ملزم به اجرای آن قانون هستیم ولی دادگستری یقینا معیشت مردم را نیز در نظر می گیرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد : اداره استاندارد مکلف شده است در خصوص بررسی میزان استاندارد کلیه مکان های بازی کودکان در سطح شهرستان اقدام لازم را انجام و اماکن فاقد استاندارد های لازم پلمب نماید .

وی همچنین اظهار کرد: دادگستری در اجرای قانون با هیچ کس تعارف ندارد و با افراد توصیه کننده نیز به شدت برخورد می شود چون اجرای قانون خط قرمز ماست.

دادستان عمومی و انقلاب بندرانزلی خاطر نشان کرد: خوشبختانه پرونده های ورودی در دادگاه انقلاب انزلی بسیار کم شده و خوشبختانه حتی در خصوص آشوب های سال گذشته هیچ موردی از جرایم سیاسی و امنیتی وجود نداشت.