*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2443
  • ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵
دبیر هیئت والیبال استان گیلان: مسابقات والیبال گیلان نسبت به سال‌های قبل ارتقاء کیفی داشت

دبیر هیئت والیبال استان گیلان: مسابقات والیبال گیلان نسبت به سال‌های قبل ارتقاء کیفی داشت

به گزارش انزلی پرس، مجتبی بیداریان در مورد مسابقات دوره مقدماتی لیگ نوجوانان دسته اول باشگاه‌های کشور، اظهار داشت: سطح کمی وکیفی این دوره از مسابقات نسبت به سال‌های قبل برتر و بهتر بود و اگر مشکلاتی از قبیل اسپانسر و دیگر مشکلات حل شود در آینده شاهد برگزاری هر چه بهتر مسابقات خواهیم بود. […]

o_99b0c871

به گزارش انزلی پرس، مجتبی بیداریان در مورد مسابقات دوره مقدماتی لیگ نوجوانان دسته اول باشگاه‌های کشور، اظهار داشت: سطح کمی وکیفی این دوره از مسابقات نسبت به سال‌های قبل برتر و بهتر بود و اگر مشکلاتی از قبیل اسپانسر و دیگر مشکلات حل شود در آینده شاهد برگزاری هر چه بهتر مسابقات خواهیم بود.

دبیر هیئت والیبال استان گیلان گفت: این دوره از مسابقات با حضور ۶ تیم از قبیل سفیر گیلان، شهرداری بجنورد، ترکمن صحرای آبگلا، عمران شهرداری ساری، آرشام بابلسر و پارس مهرفارس و هم‌زمان با اراک برگزار شد که سه تیم به مرحله نهایی راه پیدا خواهند کرد.

وی در راستای دلیل برگزاری هم‌زمانی دیدارها  با اراک اعلام کرد: بازی‌های دسته لیگ آقایان با حضور ۱۹ تیم برگزار شده است و جهت تمرکز بیشتر در ۲ منطقه که آمادگی میزبانی داشتند واگذار کردیم که در همین راستا  تیم‌های گروه اول و سوم در استان گیلان و تیم‌های گروه دوم و چهارم در اراک به مسابقه می‌پردازند.

بیداریان تصریح کرد: باتوجه به فراگیری بازی، والیبال استان مازندران از استان گیلان پیشی گرفته است و ۳ تیم در لیگ دسته اول کشور و یک تیم سوپر لیگ حضور دارند و ما یک تیم را با مشقت فراوان در استان گیلان راه‌اندازی کردیم و در جهت گسترش تیم‌مان نامش را سفیر گیلان گذاشتیم.

وی افزود: بانوان در مرحله مقدماتی با اقتدار در دوره رفت استان گرگان حاضر شدند  و دوره برگشت با درخواست میزبانی که داشتیم موافقت شد و میزبانی به صومعه‌سرا استان گیلان تعلق گرفت و دوره نهایی هم در شرق گیلان برگزار خواهد شد و تیم آقایان در رشت به بازی اش ادامه خواهد داد.

دبیر هیئت والیبال استان گیلان در مورد مخاطره‌های به وجود آمده در طول مسابقات تصریح کرد: خوشبختانه آسیب‌های جدی وخاصی در این مسابقه ایجاد نشد ولی آسیب‌های سطحی داشتیم که توسط کادر پزشکی باشگاه‌ها برطرف شد و همچنین به دلیل محدودیت زمانی مسابقات که از صبح آغاز و تا عصر ادامه داشت بیشتر تماشاچیان نتوانستند حضور داشته باشند.

بیداریان گفت: درچند سال اخیر به علت نداشتن نماینده در لیگ دسته اول حضور در این مسابقات منتفی شده بود تا اینکه یک شخص خیر گیلانی مقیم استان قم اسپانسر شد  و جهت را به سمتی پیش برد که این مسابقات در شهرستان بندرانزلی برگزار شود تا همگان به استعداد و پتانسیل والیبال استان و داوران والیبال انزلی پی ببرند./تسنیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.