پنج شنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۴:۴۶
سرویس:
 |  ۲/ شهریور/ ۱۳۹۴ - ۳:۴۳
  |   نظرات: بدون نظر
بازدید

درباره ما – About us

about-us

انزلی پرس یک رسانه کاملا آزاد و بدون مرز می باشد که در تیر ماه ۱۳۹۴ راه اندازی شده است ، این رسانه با اهدافی مشخص و کاملا هدفمند پایه گذاری گردیده است تا بتواند با روش های نوین و بروز در زمینه نشر اخبار در فضای وب به فعالیت مستمر بپردازد .

این رسانه بنا دارد تا بر سه محور اصلی به فعالیت بپردازد :

۱- پوشش اخبار محلی شهرستان بندرانزلی : این بخش که قطعا وسعت بسیاری خواهد داشت با همت جوانان مستعد شهر انزلی مدیریت و بروز رسانی خواهد گردید ، اخبار ، رویدادهای سیاسی فرهنگی و اجتماعی ، مقالات معتبر و کارشناسانه ، مطرح سازی ایده های نوین و … از اهداف مهم فعالان این حوضه خواهد بود که با انتخاب یک سردبیر مستقل اهداف این بنگاه خبری مورد توجه قرار خواهد گرفت.

۲-تولید برنامه های رادیویی : انزلی پرس به صورت موازی پروژه ای را تحت عنوان ( رادیو انزلی ) دنبال می کند ، هدف از راه اندازی این وب سایت تولیدات رادیو اینترنتی می باشد که تیم رسانه ای ما در سال ۱۳۹۴ موفق به تولید بیش از ۱۰۰۰ دقیقه برنامه رادیویی در سطح آماتور گردید ، پروژه رادیو انزلی توسط جوانان با استعداد شهر انزلی در آینده ادامه پیدا خواهد نمود.

۳-تولید برنامه های تلویزیونی : انزلی پرس در آغاز سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی مقدمات ایجاد یک شبکه تلویزیون اینترنتی را نیز فراهم کرده است و این شبکه با نام اختصاصی ( انزلی TV ) در ماه های آینده برنامه های آزمایشی خود را آغاز خواهد نمود، شبکه تلویزیون اینترنتی انزلی به عنوان بالاترین سطح خدمات رسانه ای انزلی پرس فعال خواهد بود و با راه اندازی این رسانه انزلی پرس وارد فاز نهایی برنامه های خود که همان تولیدات تلویزیونی در کنار برنامه های رادیویی و همچنین یک سایت پویا خبری خواهد شد.

این خبرگزاری یک پایگاه کاملا مستقل می باشد و در بسیاری از موارد امکان دارد سیاست های نویسنده مقالات با سیاست گذاری های اصلی این وب سایت تناسبی نداشته باشد ، به این دلیل مهم مدیریت انزلی پرس تاکید دارد که مسئولیت مطالب و مقالات منتشر شده در این خبرگزاری صرفا بر عهده نگارنده آن می باشد ، اما در صورت بروز مشکلات حقوقی همه خبرنگاران این رسانه مورد حمایت قاطع مسئولان این خبرگزاری خواهند بود.

هزینه های جاری سایت به صورت خصوصی و یا از طریق تبلیغات صورت خواهد گرفت و این وب سایت هیچ ردیف بودجه ای در هیچ سازمان و نهاد دولتی و غیر دولتی ندارد .

همه هدف ما این است که هر چه سریعتر این خبرگزاری را به صورت رسمی ثبت و مجوز فعالیت از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات دریافت نماییم .

 

 

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 1558 بازدید

بازدید دیروز: 3234 بازدید

بازدید کل : 9964475 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی