*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12026
  • 27 ژوئن 2020 - 13:47
درخواست افزایش اعتبارات برای تکمیل استادیوم تختی انزلی

درخواست افزایش اعتبارات برای تکمیل استادیوم تختی انزلی

مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در حاشیه بازدید مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از پروژه استادیوم تختی بندر انزلی اظهار داشت : ورزشگاه تختی بندر انزلی از قدیمی ترین ورزشگاههای کشور است که بازسازی آن از مطالبات مردم این خطه است.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از خبرگزاری برنا، مریم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان گیلان در بازدید مهندس “حسن کریمی ” مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفت: دو پروژه بزرگ توسط این شرکت در سال گذشته در گیلان به بهره برداری رسید، مجموعه ورزشی تختی لاهیجان و پروژه استادیوم رستم آباد و پیست دوچرخه سواری که در مرحله ی روکش قرار دارد و امیدواریم که پروژه استادیوم تختی بندر انزلی نیز توسط این شرکت به اتمام برسد.

وی با بیان اینکه اعتبارات این پروژه سال گذشته از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری ابلاغ شده است، اظهار داشت: پیش از آن اعتبارات استانی بوده و آقای دکتر نوبخت طی سفری که از این استادیوم داشته اند این پروژه را در زمره اعتبارات سفر ریاست جمهوری ابلاغ کرده اند.

بخشی تاکید کرد: ورزشگاه انزلی یکی از قدیمی ترین ورزشگاههای کشور است که مردم استان و این خطه به آن افتخار می کنند.

وی ادامه داد : فاز اول پروژه بازسازی در حال اتمام است و تجهیز صندلی های سکوها از محل ارزش افزوده استان انجام خواهد شد . تکمیل فاز دوم و شروع فاز سوم از درخواست های ما از شرکت توسعه است و همچنین وضعیت نور ورزشگاه نیز مورد انتظار قرار دارد.

بخشی گفت: زمانی که ساعت بازی ها بالا می رود مشکل نور در این استادیوم وجود دارد و مورد قبول سازمان لیگ نیست و باید این مورد حل شود چون ساعت بازی ها به اجبار باید تغییر کند.

وی ادامه داد: وضعیت چمن این ورزشگاه نسبتا خوب است و تنها چمن طبیعی استان می باشد.

بخشی با درخواست از مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی عنوان کرد: خواهش ما این است که کلیت این استادیوم در اجرای پروژه ها و نگاه شرکت توسعه دیده شود و ما بتوانیم این استادیوم را به جهت ریشه دار ورزش فوتبال در انزلی به اتمام برسانیم.