*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2653
  • ۰۱ دی ۱۳۹۴ - ۶:۰۱
در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان استان گیلان ، تیم جوانان آریا لشت نشاء برابر شهرداری انزلی به برتری رسید .

در ادامه رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان استان گیلان ، تیم جوانان آریا لشت نشاء برابر شهرداری انزلی به برتری رسید .

به گزارش انزلي پرس به نقل از ايرنا ، در این دیدار که عصر دوشنبه برگزار شد ، تیم فوتبال جوانان آریا لشت نشاء با نتیجه دو بر صفر برابر تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرانزلی به برتری دست یافت . در این مسابقه که از هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان برگزار […]

81888776-70392683

به گزارش انزلي پرس به نقل از ايرنا ، در این دیدار که عصر دوشنبه برگزار شد ، تیم فوتبال جوانان آریا لشت نشاء با نتیجه دو بر صفر برابر تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرانزلی به برتری دست یافت .
در این مسابقه که از هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر جوانان گیلان برگزار شد ، تیم فوتبال جوانان آریا لشت نشاء برتر از حریف خود ظاهر شد و با ثمر رساندن دو گل ، هر سه امتیاز این مسابقه را کسب کرد .
همچنین در سایر دیدارهای برگزار شده از هفته دوازدهم این رقابت ها ، تیم فوتبال جوانان شهرداری تولم شهر با نتیجه چهار بر صفر تیم شهرداری رودسر را شکست داد و تیم فوتبال جوانان گمرک بندرانزلی با نتیجه چهار بر یک تیم شهرداری لاهیجان را مغلوب کرد .
در دیگر دیدار برگزار شده هفته دوازدهم لیگ جوانان گیلان ، تیم های قصر لاهیجان و شهدای نویر بندرانزلی رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال جوانان قصر لاهیجان در یک بازی برتر با نتیجه چهار بر صفر برابر حریف خود به برتری دست یافت .
در جدول رده بندی این رقابت ها نیز ، تیم فوتبال جوانان بنادر و دریانوردی انزلی با کسب ۲۷ امتیاز از ۱۱ مسابقه همچنان صدرنشین است ، تیم فوتبال جوانان قصر لاهیجان با کسب ۲۲ امتیاز از ۱۲ مسابقه در مکان دوم قرار دارد و تیم فوتبال جوانان شاهین بندرانزلی با کسب ۱۹ امتیاز از ۱۱ مسابقه در رتبه سوم قرار دارد .
در رقابت های فوتبال لیگ برتر قهرمانی جوانان باشگاه های استان گیلان ، ۱۲ تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .