سه شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۹:۴۸
سرویس: حوادث
 |  ۲۱/ تیر/ ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۰
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای دستگیری کلاه بردار سه میلیارد تومانی در بندر انزلی بسته هستند
212 views بازدید

دستگیری کلاه بردار سه میلیارد تومانی در بندر انزلی

dozd

به گزارش انزلی پرس به نقل از پایگاه پلیس ، فردی که با اغفال شهروندان مبلغ سه میلیارد تومان کسب نموده بود، توسط ماموران آگاهی ” بندر انزلی ”  دستگیر شد.

سرهنگ ” هرمز عشقی” در تشریح این خبر گفت: کارگاهان پلیس آگاهی بندر انزلی از احتمال اختفای کلاه بردار سه میلیاردی در این شهرستان مطلع شدند.

این مقام انتظامی افزود: پرونده نیابتی از یکی از استان های کشور به پلیس آگاهی بندر انزلی ارجاع شده بود مبنی بر این که فردی به هویت محسن – ن، ۳۳ساله، از ۳۵ شاکی مبلغ سه میلیارد تومان کلاهبرداری و در بندر انزلی اقدام به اختفا نموده است.

سرهنگ ” هرمز عشقی” ادامه داد: پلیس آگاهی بندر انزلی با تحقیقات و بررسی های لازم، محل اختفای مجرم را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در یک فرصت مناسب وی را دستگیر نمودند.

فرمانده انتظامی بندر انزلی تصریح کرد: با دلالت متهم به آگاهی، وی به مقام قضایی معرفی و با صدور حکم قرار موقت، روانه زندان شد.

در پایان فرمانده انتظامی بندر انزلی از شهروندان خواست درصورتی که قصد سرمایه گذاری دارند به بانک ها یا موسسات معتبر مراجعه و از اعتماد به افراد ناشناس که با تبلیغات قصد جلب اعتماد عموم را دارند خودداری نموده و پس انداز و دست رنج خود را در اختیار افراد سود جو قرار ندهند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 2129 بازدید

بازدید دیروز: 8675 بازدید

بازدید کل : 9272262 بازدید

افراد آنلاین: 2 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی