دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۵:۳۹
سرویس: ملوان
 |  ۸/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۳:۵۹
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای دست‌نشان: برای صعود به لیگ برتر به ملوان آمده‌ام بسته هستند
167 views بازدید

دست‌نشان: برای صعود به لیگ برتر به ملوان آمده‌ام

139310031027096084357873

به گزارش ملوانی و به نقل از خبرگزاری فارس، سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی پس از تساوی یک بر یک مقابل بادران در نشست خبری بعد از بازی گفت: دو امتیاز را از دست دادیم و اسیر حرفه‌ای‌گری و زرنگ‌بازی بازیکنان تیم تهرانی شدیم .

نادر دست‌نشان اظهار داشت: نتوانستیم از امتیاز خانگی استفاده کنیم ۲ امتیاز را از دست دادیم و اسیر حرفه‌‌ای‌گری و زرنگ‌بازی بازیکنان تیم تهرانی شدیم. به بازیکنان گفته بودم که مراقب باشند. بادران یک خطا گرفت و به گل رسید.

وی در مورد از دست رفتن پنالتی در دقیقه ۹۶ گفت: بازیکنان بزرگ دنیا هم پنالتی از دست می‌دهند و زدن پنالتی دقیقه ۹۶ استرس زیادی دارد. تیم ما در این بازی خوب ظاهر شد و حریف هم تلاش می‌کرد با بازی مستقیم به گل برسد. کریم اسلامی بازیکن بادران از دقیقه یک تمارض می‌کرد اما بازیکنان اجازه این کار را به او ندادند و در نهایت اخراج شد.

سرمربی ملوان با اشاره به غیرقابل استفاده شدن ۵۰ درصد از سکوهای ورزشگاه تختی انزلی گفت: ۵۰ درصد سکوهای ورزشگاه قابل استفاده نیستند و این معنایش این است که ما نیمی از تماشاگران ملوان را در اختیار نداریم. من مربی صبوری هستم مقابل اکسین ۹۰ دقیقه تحمل کردم و به ما هم فحاشی شد. من به عشق هواداران ملوان به انزلی آمده‌ام اما اکنون نیمی از آنها را به خاطر سکوهای ورزشگاه در اختیار نداریم. مسئولان باید مشکل این سکوها را در ورزشگاه تختی انزلی حل کنند.

دست‌نشان با اشاره به اشتباهات کمک داور دوم مسابقه گفت: کمک داور دوم بازی که پشت‌سرش هیچ تماشاگری را نداشت اشتباهات زیادی مرتکب شد. اکبر صغیری بازیکن بادران در اواخر مسابقه با دست به سینه داور چهارم کوبید و با گودرز حبیبی مسئول برگزاری مسابقه هم درگیری پیدا کرد.

وی تصریح کرد: من به عشق هواداران به بندر انزلی آمده‌ام و با حمایت آنها می‌خواهیم به لیگ برتر برسیم ای کاش مشکل سکوها حل می‌شود حرف‌هایی که می‌زنم توجیهی نیست واقعیت این است ملوان تیم بزرگی است و تماشاگران این تیم را بزرگ کرده‌اند.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 3787 بازدید

بازدید دیروز: 6110 بازدید

بازدید کل : 9449973 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی