جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۹
سرویس: ملوان
 |  ۵/ دی/ ۱۳۹۶ - ۶:۲۱
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای دست نشان هم از دیوار کوتاه هواداران ملوان بالا می رود ! بسته هستند
45 views بازدید
دست نشان

دست نشان هم از دیوار کوتاه هواداران ملوان بالا می رود !

دست نشان

دست نشان

به گزارش انزلی پرس، دست نشان سرمربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی عامل عدم موفقیت این تیم محبوب فوتبال ایران را استرتسی که هواداران این تیم به بازیکنان وارد می کنند دانست !

دست نشان عنوان کرد : سعید سالارزاده چند صباحی، قبل از نیم‌فصل با ملوان تمرین کرد تا اگر ازنظر فنی مورد تائید قرار گرفت و وضعیت مالی باشگاه روشن شد نسبت به عقد قرارداد با وی اقدام شود.

وی با اشاره به جلسات برگزارشده مابین شورای شهر انزلی و منطقه آزاد با مسئولین ملوان گفت: ملوان در بدترین شرایط مالی قرار دارد، تاکنون هیچ نهادی، ریالی کمک مالی به تیم ملوان نداشته است.

سرمربی تیم ملوان انزلی بابیان اینکه هیچ‌یک از اعضای ملوان دریافتی نداشته‌اند افزود: بازیکنان، مربیان و تدارکات پولی دریافت نکرده‌اند و بازیکنان حتی برای رفتن به مسافرت هم پول‌ندارند، اگر کمک‌های مالی پژمان نوری به بازیکنان نبود، فاجعه رخ می‌داد.

دست‌نشان تصریح کرد: بعد از رفتن دنیامالی از باشگاه، به‌جز آب‌معدنی هیچ‌چیزی در تمرین نداریم، با این وضعیت اسفناک شما در نظر بگیرید که انواع و اقسام توهین‌ها از سوی عده‌ای معدود به بازیکنان روا داشته می‌شود.

وی بیان کرد: بازیکنانی در تیم حضور دارند که قبل از بازی از ما می‌خواهند در لیست ۱۸ نفره قرار نگیرند تا فحش ناموس به آن‌ها داده نشود، شهریار مقانلو چند روز پیش‌هنگام رفتن سر تمرین انواع و اقسام توهین‌ها را شنید. البته ۳ – ۴ نفر هستند که در سکوها این حرکات را سازمان‌دهی می‌کنند، ملوان تیم بزرگی است و هواداران بزرگی دارد.

عموم هواداران ملوان چه در بازی چه در تمرین تشویق و حمایت می‌کنند لیکن عده‌ای در پشت دروازه و سکوهای سمت چپ جایگاه حضور دارند که توهین‌های زشتی را نثار تیم می‌کنند، این عده خاص باعث وارد شدن استرس به بازیکنان می‌شوند و تمام مشکلات استرسی بازیکنان ناشی از آن‌هاست، ۲ بازی در استادیوم حضور نداشتند توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم ملوان انزلی گفت: تماشاگر نباید به بازیکن استرس وارد کند، بازیکن تحت‌فشار نمی‌تواند حتی یک استپ ساده انجام دهد که نمونه بارز آن بازی مقابل مس رفسنجان بود. نیمه دوم بازی توپ و میدان در اختیار ما بود و فرصت‌های پرشماری از دست دادیم که دلیل آن استرس بیش‌ازحد بازیکنان است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 12 بازدید

بازدید دیروز: 3580 بازدید

بازدید کل : 9588560 بازدید

افراد آنلاین: 3 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی