یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۶
 |  ۲۸/ دی/ ۱۳۹۶ - ۶:۴۳
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای دفاع حسن خسته بند از دستاوردهای برجام بسته هستند
189 views بازدید
حسن خسته بند

دفاع حسن خسته بند از دستاوردهای برجام

حسن خسته بند پیرامون سند تاریخی برجام گفت : پس از امضاء این توافق نامه دنیا فهمید که ایران هرگز به دنبال بمب هسته ای نبوده است .

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی انزلی پرس ، حسن خسته بند نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی را می توان یکی از عجیب ترین نمایندگان مجلس در ادوار مختلف نام گذاری نمود ، فردی که دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی خود را یک اصلاح طلب معرفی میکرد و در دوران احمدی نژاد در اردوگاه اصول گرایان حضور داشت !

از سوی دیگر در دوره ریاست جمهوری دکتر حسن روحانی نیز خسته بند سعی می کند موضعی میانه رو تر به خود بگیرد و از همین رو گاهی اوقات مشاهده می شود انتقادات سر سختانه ای به سیاست های دکتر روحانی دارد و از سوی دیگر نیز گاهی همچون مبحث برجام خود را مدافع ” دستاوردهای این توافق نامه تاریخی ” معرفی می نماید.

حسن خسته بند

حسن خسته بند

خسته بند شب گذشته در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه باران با دفاع از دستاوردهای برجام گفت : اینکه آنچه در برجام به‌دست‌آمده برابر با آنچه ازدست‌داده‌ایم، نیست، در برجام تردد کشتی‌های تجاری و فروش نفت و میعانات آن افزایش یافت.

خسته بند با اعلام اینکه درآمد ما از نفت پس از برجام دو برابر افزایش‌یافته خاطرنشان کرد: پس از اجرای برجام صادرات نفت ایران به دو برابر رسید و فضای ایران را به‌گونه‌ای معرفی کرد که ایران اهل دوستی، صلح و امنیت جهانی است.

وی همچنین در ادامه عنوان نمود که با امضاء سند تاریخی برجام ایران به دنیا ثابت نمود که هرگز به دنبال بمب هسته ای نبوده و دست آمریکا برای ملت‌ها پس از اجرای برجام روشن و راست‌گویی، عملکرد صادقانه ایران و متعهد شدن آن در برابر عهدها نیز بر همگان آشکار شد.

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 329 بازدید

بازدید دیروز: 5691 بازدید

بازدید کل : 9713805 بازدید

افراد آنلاین: 0 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی