*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1275
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۶:۴۱
دنیامالی: سرمربی جدید ملوان بومی نخواهد بود

دنیامالی: سرمربی جدید ملوان بومی نخواهد بود

به گزارش ملوانی، احمد دنیامالی درباره جدایی امیرقلعه‌نویی از باشگاه ملوان انزلی اظهار داشت: زمانی که قلعه‌نویی به مجموعه باشگاه ملوان ورود پیدا کرد، شرایطی را برای ادامه همکاری درخواست کرده بود. قلعه‌نویی با فردی که قرار بود مالک باشگاه شود، توافقاتی کرده بود اما پس از عدم ادامه همکاری با آن فرد، به دنبال […]

Donyamali-11

به گزارش ملوانی، احمد دنیامالی درباره جدایی امیرقلعه‌نویی از باشگاه ملوان انزلی اظهار داشت: زمانی که قلعه‌نویی به مجموعه باشگاه ملوان ورود پیدا کرد، شرایطی را برای ادامه همکاری درخواست کرده بود. قلعه‌نویی با فردی که قرار بود مالک باشگاه شود، توافقاتی کرده بود اما پس از عدم ادامه همکاری با آن فرد، به دنبال اسپانسر جدید رفتیم.

وی با بیان این جمله افزود: قلعه‌نویی نقش ارزنده‌ای در مدت حضورش در ملوان ایفا کرد و از زحمات او تشکر می‌کنیم. بحثی که قلعه‌نویی برای ادامه همکاری با ملوان داشت، منطقی و حرفه‌ای بود اما ما امکانات آن را نداشتیم. باشگاه خیلی تلاش کرد اسپانسر جذب کند تا بتوانیم خواسته‌های قلعه‌نویی را تامین کنیم اما این اتفاق نیفتاد.

رئیس هیئت مدیره ملوان از انتخاب سرمربی ملوان تا عصر امروز خبر داد و گفت: گزینه سرمربیگری ملوان بومی نیست و سعی می‌کنیم تا پایان عصر امروز (دوشنبه) سرمربی جدید را معرفی کنیم. ضمن اینکه اکبر محمدی گزینه سرمربیگری ملوان نیست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.