*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7343
  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲
دهمین نمایشگاه الکامپ گیلان در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

دهمین نمایشگاه الکامپ گیلان در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد

به گزارش انزلی پرس ، نمایشگاه الکامپ درقالب ۵۰ غرفه و با حضور شرکت های کامپیوتری، خدمات اینترنتی ، سیستم های اداری، سیستم های امنیتی تصویری و تجهیزات فروشگاهی با هدف نمایش و عرضه مستقیم دستاوردهای بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان به شرکتها و نهادهای دولتی و کارخانجات بخش خصوصی برپا شده […]

به گزارش انزلی پرس ، نمایشگاه الکامپ درقالب ۵۰ غرفه و با حضور شرکت های کامپیوتری، خدمات اینترنتی ، سیستم های اداری، سیستم های امنیتی تصویری و تجهیزات فروشگاهی با هدف نمایش و عرضه مستقیم دستاوردهای بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان به شرکتها و نهادهای دولتی و کارخانجات بخش خصوصی برپا شده است.

82227825-71012683
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور شامگاه دوشنبه دراین مراسم اظهار کرد:دردنیای امروز فناوری اطلاعات به عنوان پایه رشد اقتصاد و دررابطه مستقیم با توسعه قرار دارد.
فرشید بخشی نژاد افزود:با ارتقاء توسعه آی تی درگیلان، بخش های حساس و تاثیرگذار استان نیز توسعه می یابند.
وی تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی و کشورهای حاشیه دریای خزر به عنوان دو فرصت توسعه، کمتر مورد توجه قرارگرفته و باید از این پتانسیل موجود به بهترین شکلی بهره برد.
بخشی نژاد یادآور شد: با همدلی و همکاری و اجتناب از هرگونه نگرش های سیاسی و جناحی می توان علاوه بر افزایش توسعه گیلان، در راستای رسیدن به جایگاه مورد تاکید دولت تدبیر و امید نیز گام برداریم.
این نمایشگاه تا ۲۶ شهریور از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای عموم مردم قابل بازدید است.
معافیت مالیاتی ۲۰ ساله از تاریخ بهره برداری انواع فعالیت های اقتصادی ، آزادی کامل ورود و خروج سرمایه، آزادی مشارکت سرمایه گذار خارجی تا سقف ۱۰۰ درصد و معافیت گمرکی برای ورود مواد اولیه ، قطعات و ماشین آلات مورد نیاز کارخانه ها ، فعالیت بورس کالای منطقه ، اجرای کالای همراه مسافر و اعمال قانون ارزش افزوده برای کالاهای ساخته شده در منطقه آزاد به داخل کشور از مهمترین مزایای ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی تولیدی در منطقه آزاد انزلی است.
قرار گرفتن در مسیر کریدور بین المللی شمال جنوب ، دارابودن موقعیت ویژه در زمینه ارتباط با کشورهای حاشیه دریای خزر ، همجواری با بنادر آستراخان و لاگان در روسیه ، کراسنودسک در ترکمنستان ، اکتائو در قزاقستان و باکو در آذربایجان ، دسترسی از طریق راه های مناسب ، به بازارهای مصرف کشورهای CIS ، نزدیکی به فرودگاه بین المللی رشت از جمله مزایای منطقه آزاد انزلی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.