*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 2463
  • ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۴:۳۸
دونده جوان انزلی چی نیاز به حمایت مسئولان دارد

دونده جوان انزلی چی نیاز به حمایت مسئولان دارد

اختصاصی – انزلی پرس در راستای سیاست حمایت از ورزشکاران جوان شهر انزلی سعی دارد به همه رشته های ورزشی نگاهی یکسان داشته باشد و همه ورزشکاران شهر را مورد حمایت ویژه خود قرار دهد ، به همین دلیل ما سعی می کنیم در طول هفته ورزشکارانی که افتخار آفرین بوده اند و متاسفانه حمایتی […]

photo_2015-12-11_20-24-24

اختصاصی – انزلی پرس در راستای سیاست حمایت از ورزشکاران جوان شهر انزلی سعی دارد به همه رشته های ورزشی نگاهی یکسان داشته باشد و همه ورزشکاران شهر را مورد حمایت ویژه خود قرار دهد ، به همین دلیل ما سعی می کنیم در طول هفته ورزشکارانی که افتخار آفرین بوده اند و متاسفانه حمایتی از آنها نمی شود را شناسایی و پای صحبت این عزیزان بنشینیم و درد دل های آنها را در رسانه ها منعکس کنیم ، این بار به سراغ مرضیه مهدی پور قهرمان دو و میدانی شهر انزلی رفتیم و پای صحبت های این ورزشکار عزیز نشستیم ، ورزشکاری که انتظارات زیادی از مسئولان ندارد و تنها خواسته او این است که فضایی در اختیارش قرار گیرد تا بتواند تمرینات خود را در بندرانزلی پی گیری کند ، نظر شما را به این مصاحبه جلب می کنیم …

*سلام لطفا اول خودتان را معرفی کنید و عناوین بدست آمده  و مسابقاتی را که در ان شرکت کرده را عنوان کنید:

بنام خدا سیده مرضیه مهدی پور هستم ۵ سال دو و میدانی کار می کنم و در مسابقات منطقه ۲ کشور در ماده ۸۰۰ متر مقام اول  و در ماده ۴۰۰ متر مقام دوم را بدست اوردم و یکماه پیش هم در بین هشت نفر برتر کشور نفر سوم ۲۰۰ متر شدم.

*در یک  سری مسابقات هم عنوان اورده اید ولی انتخاب نشدید این موضوع حقیقت دارد؟

بله ، توی همین مسابقات ۸ نفر برتر کشور که مقام سوم را اوردم برای انتخابی مسابقات ویتنام انتخاب نشدم.

*چرا و به چه دلیل انتخاب نشدید؟

فکر کنم مقام های اول و دوم انتخاب می شدند و من برای همین مسابقه سه ماه بود نه زمین داشتم و نه مربی به همین دلیل انتخاب نشدم.

*ایا هیئت دو و میدانی انزلی از شما حمایت می کند؟

نه چندان، یعنی وعده و وعید می دهند ولی متاسفانه خبری نیست حتی این مسابقه ای که من رفتم و مقام سوم  اوردم به من گفتند زنگ بزنید و اطلاع بدهید که ما قدردانی کنیم . من هم اطلاع دادم اما الان حدود یک ماه و نیم است که از آن مسابقه می گذرد ولی هیچ خبری نیست.

*مشکلات شما در انزلی چی است؟

مشکل این است که من تنها دختری هستم که در انزلی دو و میدانی کار می کنم حداقل من یک زمین چمن می خواهم که برای ساعاتی در روز در اختیارم بگذارند که روزی ۱ ساعت بتوانم تمرین کنم. به من می گویند برو و در ساحل تمرین کن ولی من نمی توانم تنها در ساحل بروم و تمرین کنم.

*این زمین چمن را چه کسی باید برای شما هماهنگ کند؟

هیئت دو و میدانی و اداره ورزش و جوانان انزلی

*ایا این تمرینات را می توانید در استادیوم انزلی انجام بدهید؟

بله، البته اگر ساعت ان خوب باشد مثلا می گویند ۶ صبح که در ان ساعت من کلاس دارم و نمی توانم، مثلا اگر ساعت خوبی باشد و۳ -۴ بعد از ظهر باشد خیلی خوب است.

*ساعت سه تا چهار که شرایط ورزشگاه انزلی را می دانید، نمی توانند در آن ساعت به شما زمین بدهند حالا اگر زمینی کیفیتش پایین تر باشد می توانید تمرین کنید؟

بله مشکلی ندارد

* پس می توانید در زمین شهرداری هم تمرین بکنید.

بله فقط خودشان با مسئولان زمین هماهنگ کنند که فلان کس برای تمرین می اید که در ان ساعت کسی مزاح نشود.

*شما مشکلات تان را با ریئس اداره ورزش و جوانان مطرح کرده اید؟

با اقای یلدایی رئیس هیئت دو و میدانی مطرح کردم که خودشان گفتند با اداره ورزش و جوانان صحبت می کنند ولی هیچ خبری نیست.

* پس مشکل شما فقط زمین تمرین هست که به شما می گویند بروید ساحل تمرین کنید اما شما نمی توانید:

خودم در هفته چند جلسه در ساحل  تمرین می کنم ولی نمی شود که همیشه ساحل تمرین کنم چون بعضی روزها باد و باران می اید و نمی شود تمرین کرد. در مورد مربی هم چون اقای یلدایی خودشان قبلا دو و میدانی کار می کردند در همین ماده ۸۰۰ متر اگر بیایند بالای سر تمرینات من باشند خوب می شود.

*الان که شما در ورزش قهرمانی فعالیت می کنید ایا هیئت دو و میدانی انزلی به شما هزینه ای پرداخت می کند؟

هیچ هزینه ای به من پرداخت نمی شود. فقط هزینه رفت و امدم به رشت را هر سه ماه یکبار و چهار ماه یکبار هیئت دو و میدانی رشت می دهد که ان را هم باید خیلی پی گیری کنم تا پرداخت کنند وگرنه انجور هم نیست که خودشان اقدام کنند.

*شما این موضوع را از طریق هیئت دو و میدانی انزلی پیگیری کرده اید؟

بله همه اینها را در خواست کرده ام وچند بار هم جدی با انها حرف زدم ولی تاثیری نداشت برای همین ۶ ماه پیش بمدت دو ماه تمرین نکردم و گفتم دیگر نمی توانم تمرین کنم ولی باز چون مسابقه ای بود و من را از  تهران دعوت کردند و مجبور شدم به مسابقه بروم دو و میدانی را ادامه دادم.

*اگر حرف خاصی دارید می توانید بعنوان حسن ختام این مصاحبه عنوان کنید.

من فقط از مسئولین خواهش می کنم ما را حمایت کنند چون من وقتی می بینم برای دیگر ورزشکاران شهر بنر و پرده زده اند برای خودم خیلی تاسف خوردم چون من  مقام اول کشور را دارم ولی با من تا امروز نه تماسی گرفته شده و نه تشکری شده، از شما و رسانه انزلی پرس که حامی ورزشکاران انزلی هستید تشکر می کنم.

نسخه رادیویی این گفت و گو در برنامه شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۴ چراغ خاموش پخش خواهد شد.