*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1728
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ - ۳:۲۱
دو پروژه تعاونی در انزلی به بهره برداری رسید

دو پروژه تعاونی در انزلی به بهره برداری رسید

به گزارش انزلی پرس،رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی انزلی ظهر شنبه در مراسم افتتاح واحد تولید و پرورش قارچ در روستای سیاوزان این شهرستان اظهار کرد: با بهره برداری از این واحد تولیدی برای ۱۲ نفر شغل ایجاد شده است. عبدالمجید جوانبخت با بیان اینکه تمامی استانداردهای مورد نیاز در این پروژه رعایت شده است، افزود: در این واحد پرورش […]

1820189

به گزارش انزلی پرس،رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی انزلی ظهر شنبه در مراسم افتتاح واحد تولید و پرورش قارچ در روستای سیاوزان این شهرستان اظهار کرد: با بهره برداری از این واحد تولیدی برای ۱۲ نفر شغل ایجاد شده است.

عبدالمجید جوانبخت با بیان اینکه تمامی استانداردهای مورد نیاز در این پروژه رعایت شده است، افزود: در این واحد پرورش قارچ، ماهانه یک هزار و ۸۰۰ کیلو قارچ صدفی پرورش می یابد.

وی اضافه کرد: اعتبار هزینه شده برای راه اندازی این واحد تولیدی، یک میلیارد تومان است که مقدار ۱۳۰ میلیون تومان آن از محل تسهیلات بانکی تامین شده است.

همچنین یک مجتمع ۲۴ واحدی تعاونی کارگران نیز در منطقه کلویر دو انزلی افتتاح و در اختیار صاحبان آن قرار گرفت که جوانبخت در حاشیه بهره برداری از این واحدهای مسکونی گفت: ۱۶۲ واحد تعاونی فعال در کلویر دو وجود دارد.

این مسئول افزود: از هفته تعاون سال گذشته تاکنون ۹ واحد تعاونی با ۴۵۹ عضو به ثبت رسیده است که در این راستا برای ۱۵۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.