*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12042
  • 27 ژوئن 2020 - 15:46
دکتر احمد دنیامالی: استادیوم تختی در شان مردم و هواداران انزلیچی نیست

دکتر احمد دنیامالی: استادیوم تختی در شان مردم و هواداران انزلیچی نیست

به دنبال فعال کردن کد قبلی برای ساخت استادیوم جدید هستیم که قبلاً برای بندرانزلی تعریف شده بود داشتن یک استادیوم جدید و مدرن حق طبیعی این شهر با توجه به افتخارات و پتانسیل هایی است که در فوتبال ایران دارد

به گزارش انزلی پرس، دکتر دنیامالی نماینده مردم بندرانزلی در مجلس صبح امروز پس از بازدید از استادیوم تختی به همراه مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز گفت: توقع ما این است که این استادیوم تجهیز و بازسازی شود چون اگر ما اینجا استادیوم من هم بسازیم توجیه ندارد چون در بافت مرکزی شهر وجود وجود دارد از لحاظ ترافیکی و موقعیت منطقه‌ای همچنین فضای اطراف استادیوم توجیه پذیر نیست.

لذا تجهیز و بازسازی این استادیوم قدیمی در شرایط فعلی بهترین تصمیم است و با توجه به اینکه ساخت یک استادیوم جدید سالها طول می کشد بهتر است که ما همین استادیوم تختی را در شرایط فعلی بازسازی کنیم با توجه به اینکه ما با سابقه ای که داریم در ساخت استادیوم های جدید فکر نکنم کمتر از ۹ سال طول بکشید.

البته ما به دنبال فعال کردن کد قبلی برای ساخت استادیوم جدید هستیم که قبلاً برای بندرانزلی تعریف شده بود داشتن یک استادیوم جدید و مدرن حق طبیعی این شهر با توجه به افتخارات و پتانسیل هایی است که در فوتبال ایران دارد و ما پیگیر آن هستیم تا مجدداً کد قبلی را برای احداث استادیوم فعال کنیم.

وی در ادامه گفت: از شرکت توسعه و تجهیز ممنونیم که این پروژه را از حالت استانی به حالت ملی دراورد و برای من جای تعجب دارد که چرا پروژه‌های با این وسعت برایش تعریف استانی انجام گرفته است از اول هم مشخص بود با توجه به محدودیت های استانی اتمام این پروژه سالها طول می کشد.

من قبل از خرابی سکوهای روبروی گفته بودم لااقل انجا را خراب نکند و از شرق و غرب اقدام به بازسازی ولی متاسفانه اینطور عمل نکردند و از طرف دیگر طرح و نقشه چند بار دچار دستکاری شد و همین موضوع باعث شد وقت طولانی در اجرا به وجود بیاید.

سخت است که بپذیریم این استادیوم بتواند برای ۱۵ سال آینده کار کند امیدواریم بتوانیم که در زمان کوتاه تری این پروژه را جمع کنیم از شرکت توسعه تجهیز هم تقاضا داریم که کوتاه ترین زمان را برای بازسازی استادیوم در نظر بگیرند و بنده هم همه جوره در توانم باشد کمک خواهم کرد.

باید طوری این استادیوم را بازسازی کنیم که در شأن مردم ما و هواداران فوتبال انزلی باشد من واقعاً هیچ استادیومی را در ایران ندیدم که شرایطش بدتر از شرایط استادیوم فعلی انزلی باشد.