*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 12327
  • ۲۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
دکتر احمد دنیامالی: شبکه فاضلاب ما بلا استفاده است، نباید یک غریق هم داشته باشیم

دکتر احمد دنیامالی: شبکه فاضلاب ما بلا استفاده است، نباید یک غریق هم داشته باشیم

قصد دخالت در امور کاری را ندارم ولی من به عنوان نماینده هر جا که احساس کنم حقوقی از مردم ضایع می شود از آن دفاع می کنم و طبق حرفی که زدم از شهردار منتخب شورا حمایت خواهم کرد

به گزارش انزلی پرس، دکتر احمد دنیامالی نماینده مردم انزلی در نشست شورای اداری شهرستان گفت: مسئولیت ما خیلی سنگین است مردم ولی نعمت ما هستند شاید امروز من و شما در کوتاهی به امور مردم، پاسخگو نباشیم ولی بر این باور هستیم که حتماً در روز موعود از ما سئوال خواهد شد من اعتقاد دارم که هماهنگی بین ادارات می تواند بسیاری از مشکلات مردم را حل کند ما در شرایط تحریم هستیم و همدلی بین ادارات باعث می شود که مشکل مردم زودتر حل شود من قبول دارم که در شرایط سختی قرار داریم ولی نباید خودتحریمی داشته باشیم. ما در مجلس تعارفی با هیچ کسی نداریم ما کارها را به گفته رهبری با تعامل پیش خواهیم برد ولی اگر به نتیجه نرسد حتماً از وظایف قانونی مان استفاده خواهیم کرد.

درباره آب و فاضلاب حوزه‌های مربوط به آن باید بگویم که این شایسته نیست که ما شبکه فاضلاب را راه اندازی کنیم ولی هیچ استفاده‌ای از آن نبریم تمام فاضلاب ها به تالاب ریخته شود تصفیه خانه ما هشتاد و شش درصد پیشرفت فیزیکی دارد دو سال و نیم هست که هیچ استفاده ای از آن نمی شود و هیچ پیشرفتی ندارد این حق این مردم نیست.

وی در ادامه افزود: در اینجا من یک خواهشی از آقای فرماندار دارم چون ما شهر توریستی هستیم هرچقدر که توان داریم برای ساماندهی نجات غریق ها تلاش کنیم تمام سواحل را پوشش دهند ما اگر حتی یک نفر غریق داشته باشیم آن هم زیاد است. چون آنها مهمان ما هستند و مسئول جانشان هستیم.

در بحث تخلیه و بارگیری این را باید بگویم خوشحالم که ما پانصد و پنجاه هزار تن تا اینجای سال تخلیه و بارگیری داشتیم ولی من راضی نیستم چون میدانم که ظرفیت ما خیلی بیشتر از این حرفهاست و همان‌طور که اعتقاد دارم که نباید ریش و قیچی مان را در تخلیه و بارگیری به دست یک اپراتور بدهیم. من قصد دخالت در امور کاری را ندارم ولی من به عنوان نماینده هر جا که احساس کنم حقوقی از مردم ضایع می شود از آن دفاع می کنم

در بحث شیلات به واقع من بسیار گله مندم چرا که وقتی میبینم شیلات استان لرستان سی میلیارد بودجه دارد ولی شیلات استان گیلان فقط سالی هفتصد میلیون بودجه دارد ما زمانی مرکز شیلات ایران بودیم و این ایراد از خودمان بوده که به اینجا رسیدیم چرا با وجود این همه ظرفیت ما باید انقدر بیکار داشته باشیم استان گیلان دارای بیشترین نرخ بیکاری در کشور است و متاسفانه باید بگویم که بندر انزلی بدترین وضعیت را در بین شهرستان های استان گیلان دارد. مرکز ماهی خاویاری بندر انزلی بوده ولی ما الان هیچ سهمی نداریم.


از بنیادمسکن انتظار دارم در بحث جاده‌های روستایی پیگیری های لازم را جهت ترمیم و مرمت انجام دهد در بحث مسکن ملی از بنیاد مسکن تقاضا دارم که برنامه مدونی را در شهر و روستا به ما ارائه دهد.

در بحث کرونا باید تشکر کنم از کادر بهداشت و درمان که خیلی زحمت کشیدند ولی همچنان خطر ما را تهدید می کند و باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم من به دنبال این هستم که در شرق انزلی یکی بیمارستان داشته‌باشیم در بخش بیمارستانی هم به دنبال ارتقاء کیفیت و تکمیل کادر پرستاری خدماتی هستیم.


در بحث پروژه های ملی هم قول خواهم داد که پیگیر باشم بودجه بیشتری بگیریم.

در بحث کمیته امداد و بهزیستی باید بگویم که ما یکی از بدترین شهرها در بحث بیماری های خاص هستیم محرومین باید در اولویت رسیدگی های ما قرار بگیرد.


در بحث منطقه آزاد با تعامل با این سازمان هستیم دوستان ما در این سازمان باید دقت کنند اگر قرار است حقوق و عوارض از روستاییان بگیرید باید به آنها سرویس بدهید البته مدیران به ما قول دادند که مساعدت و همکاری لازم را در این زمینه انجام دهند.


در بحث تالاب و زمین‌های حاشیه تالاب وقتی ما دهلیز ایجاد می‌کنیم و بعد از یک هفته بارندگی مطمئناً آب در تالاب بالا می آید و همین را ملاک تصمیم گیری در مورد حاشیه تالاب قرار داده ایم و این قوانین جلوی دست و پای کشاورزان را می گیرد به واقع ما مردم نجیبی داریم. چرا این قوانین را نمی‌توانند در پایتخت اجرا کنند مردم ما نجیب هستند و مطالبه گر نیستند.

در بحث آخر باید بگویم که ما در تجهیز منابع بانکها باید تلاش کنیم که بتوانند به صنعتگران و تولیدکنندگان و کشاورزان، منابع ارزان قیمت را ارائه دهند

و در مورد شورا و شهردار هم باید بگویم طبق حرفی که زدم از شهردار منتخب شورا حمایت خواهم کرد و پیگیر کار ایشان و مجوزها ایشان خواهم بود من انقدر جرات و جسارت دارم که اگر کسی را قبول نداشته باشم خیلی صریح اعلام کنم به انتخاب شورا احترام می‌گذارم.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

لطفا به سوال امنیتی پاسخ دهید *