*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8462
  • ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۴
دکتر محمدرضا صفری قاری و داور بین المللی قرآن به انزلی بازگشت

دکتر محمدرضا صفری قاری و داور بین المللی قرآن به انزلی بازگشت

به گزارش انزلی پرس ، دکتر محمدرضا صفری قاری و داور بین المللی قرآن که به عنوان سفیر فرهنگی و قرآنی جمهوری اسلامی ایران به لبنان و سوریه سفر کرده بود به ایران بازگشت ، وی اهل انزلی بوده و تنها گیلانی اعزامی به عنوان سفیر فرهنگی و قرآنی می باشند. ایشان پس از حضور […]

به گزارش انزلی پرس ، دکتر محمدرضا صفری قاری و داور بین المللی قرآن که به عنوان سفیر فرهنگی و قرآنی جمهوری اسلامی ایران به لبنان و سوریه سفر کرده بود به ایران بازگشت ، وی اهل انزلی بوده و تنها گیلانی اعزامی به عنوان سفیر فرهنگی و قرآنی می باشند.

photo_2017-07-01_15-15-23

ایشان پس از حضور در لبنان به دیدار رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران رفتند و در طول سه هفته حضور در لبنان، طی چندین مرحله، در برنامه ها و مراسم های مختلفی که در محل سفارت ایران در لبنان برگزار شد شرکت نمودند.

ایشان علاوه بر دیدار با وزیر وزرش لبنان در جشن میلاد امام حسن مجتبی به عنوان مدعو به همراه سفیر ایران در لبنان، کاردار جمهوری اسلامی ایران، رئیس جامعه مصطفی و احزاب و گروه های لبنانی شرکت نمودند.

از دیگر فعالیت های دکتر صفری در این سفر حضور در مراسم گرامیداشت روز قدس با حضور هنرمندان، ادبا و فرهیختگان لبنانی ، حضور در مجلس گرامیداشت شهید چمران که توسط رئیس مجلس لبنان برگزار گردید،سفر به شهرهای صیدا ، صور ، جیّه ، بیروت ، ضاحیه جنوبی ، معروب ، بنت جبیل ، بعلبک ، ملیتا ، مرکبه ، غرزیه ، عباسیه ، نبطیّه جهت تلاوت قرآن و اجرای ابتهال می باشد.

ایشان همچنین حضور پر رنگی در شبکه های تلویزیونی المنار ، الطراط ، الایمان ، النور ، الهدی ، البشائر و الکوثر جهت تلاوت و اجرای ابتهال داشتند که تعدادی از برنامه هایشان به صورت زنده پخش گردید.

از نکات بارز و قابل توجه سفر دکتر صفری می توان به تلاوت قرآن کریم در روز قدس، قبل از سخنرانی سیدحسن نصرلله دبیرکل حزب الله لبنان اشاره کرد که به صورت زنده از شبکه های تلویزیونی لبنان پخش شد .

ایشان پس از لبنان عازم سوریه شده و در جوار بارگاه ملکوتی حضرت زینب (س) به تلاوت قرآن پرداختند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

1 دیدگاه

  1. باسلام
    ضمن احترام با اقای صفری قاری خوب و بااخلاق انزلی اما جهت اطلاع شما عرض کنم ایشان مدرک دکتری به معنای واقعی ندارند. ایشان در دوره اموزشی ازاد کسب و کار شرکت کردند و احیانا گواهینامه گرفتن. دوره های اموزشی MBA و DBA از نمونه این دوره ها هستن. که معنی دوره DBA میشود دکترای مدیریت کسب و کار. این مطلب صرفا جهت اطلاع شما ارسال کردم منتشرهم نکنید مهم نیست. اما خواهشا عنوان دکتر را برای هر مدرکی به کار نبرید. برای کسب اطلاعات بیشتر و صحت صحبتهای بنده میتوانید یک سرچی در اینترنت بزنید تا فرق بین DBA و Phd (دکتری) را کامل متوجه شوید. با سپاس