*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 8083
  • ۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۷
دیدار عضو هیأت مدیره بانک مسکن با رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی

دیدار عضو هیأت مدیره بانک مسکن با رییس هیأت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مهندس مسرور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان در دیدار عضو هیات مدیره بانک مسکن کشور بر لزوم افزایش ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران منطقه و ایجاد شعبه ارزی در این منطقه تصریح کرد . وی با […]

به گزارش انزلی پرس و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، مهندس مسرور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان در دیدار عضو هیات مدیره بانک مسکن کشور بر لزوم افزایش ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران منطقه و ایجاد شعبه ارزی در این منطقه تصریح کرد .
وی با اشاره به رشد روز افزون حضور شرکت ها و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در این منطقه بویژه در حوزه های ساخت و ساز خاطر نشان کرد: منطقه آزاد انزلی از مزیت های رقابتی مناسبی برای سرمایه گذاران برخوردار بوده و افزایش خدمات و تسهیلات بانکی می تواند به عنوان یکی از زمینه های جلب و توسعه سرمایه گذاری داخلی و خارجی در منطقه به ایفای نقش موثر بپردازد.

مهندس مسرور اضافه کرد: با توجه به توسعه فعالیتهای عمرانی و زیربنایی این سازمان در حوزه هایی همچون تکمیل مجتمع بندری در حال ساخت کاسپین و به ویژه رشد شاخص های اقتصادی در بخش هایی مانند افزایش ثبت شرکت، رشد تعداد پروژه های سرمایه گذاری و اقتصادی بخش خصوصی در حال انجام، در نتیجه افزایش معاملات و ارائه خدمات بانک ها به عنوان یکی از اصلی ترین نهادهای تامین مالی و نقدینگی کشور به منظور حمایت از بخش خصوصی و سرمایه گذاران در منطقه بیش از پیش ضروری است.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به این نکته که بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی در سطح کشور باید حمایت از فعالیت های توسعه ای بخش خصوصی را در الویت قرار دهد افزود: حمایت بانک مسکن از بخش خصوصی فعال در محدوده منطقه از طریق ارائه تسهیلات مناسب ومشارکت می تواند موجب تقویت اعتماد سرمایه گذاران و رشد بخش خصوصی شده و زمینه توسعه همکاریهای دو طرف را فراهم آورد.
علیرضا بلگوری عضو هیات مدیره بانک مسکن کشور در این دیدار با تصریح بر اینکه اقدامات انجام شده در این منطقه به منظور رونق فضای کسب و کار و جذب سرمایه گذار قابل تقدیر است، افزود: منطقه آزاد انزلی از منابع داخلی و ظرفیت های خود اقدامات ارزشمندی برای حمایت از بخش خصوصی در حوزه های تولید و تجارت داشته است و در این راستا بانک مسکن شعبه منطقه تلاش نموده تا حداکثر حمایت از سرمایه گذاری و مشارکت در عرصه های مسکن و ساخت و ساز را بعمل آورد.
وی با بیان اینکه با توجه به تغییرات ایجاد شده در این منطقه، آینده روشن و نوید بخشی را برای منطقه آزاد انزلی ارزیابی می کنیم به تشریح اقدامات و مزایای بانک مسکن در حوزه های سرمایه گذاری پرداخت و گفت: سیاستهای اعتباری ما در منطقه آزاد انزلی براساس رویکرد ما در مناطق آزاد صورت گرفته و به دنبال حضور قویتر و پررنگتری در زمینه های تخصصی در این منطقه هستیم.
در این نشست علاوه بر مدیریت امور شعب بانک مسکن استان، رئیس شعبه بانک مسکن منطقه آزاد انزلی، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی نیز حضور داشتند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.