*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1519
  • ۰۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱
رأفت: مقابل گسترش فولاد محکوم به پیروزی هستیم

رأفت: مقابل گسترش فولاد محکوم به پیروزی هستیم

به گزارش ملوانی، پایان رأفت در مورد دیدار ملوان مقابل گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: در هر بازی که در انزلی میزبانیم، محکوم به برد هستیم. این روزها ملوان شرایط خوبی دارد و هواداران در بازی‌های گذشته حمایت خوبی از تیم کرده‌اند. از آنها می‌خواهم […]

DSC_0244-HDTV-720

به گزارش ملوانی، پایان رأفت در مورد دیدار ملوان مقابل گسترش فولاد تبریز در چارچوب هفته پنجم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: در هر بازی که در انزلی میزبانیم، محکوم به برد هستیم. این روزها ملوان شرایط خوبی دارد و هواداران در بازی‌های گذشته حمایت خوبی از تیم کرده‌اند. از آنها می‌خواهم برای بازی مقابل گسترش فولاد به ورزشگاه بیایند و از ملوان حمایت کنند.

وی در ادامه افزود: بازیکنان ملوان احتیاج به حمایت دارند و اگر بدانند که هواداران پشت آنها هستند، با روحیه بالا به مصاف گسترش فولاد خواهند رفت.

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در مورد اینکه برخی‌ها اعتقاد دارند نتایج انزلیچی‌ها اتفاقی بوده و در ادامه فصل به مشکل می‌خورند، گفت: ما کار خودمان را خواهیم کرد و منتقدان در دراز مدت متوجه می‌شوند که نتایج ملوان فنی بوده است. تنها ۱۲ روز است که به انزلی آمده‌ایم و برای اینکه تفکرات مربیان در تیم پیاده شود، نیاز به زمان داریم. خوشبختانه تعطیلات لیگ این فرصت را به ما می‌دهد تا ملوان از این بهتر شود./تسنیم

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.