*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 11522
  • ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه علمی کاربردی در بندرانزلی

راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه علمی کاربردی در بندرانزلی

ویکتوریا صیاد دقت کار با اشاره به جایگاه ویژه پوشش به عنوان یکی از شاخص های زندگی اسلامی - ایرانی اظها کرد: با ورود مدرنیته به جامعه شهری و توسعه مفاهیم جدید در حوزه مد و پوشش، حوزه پوشاک کشور همواره مورد توجه ویژه بوده است.

به گزارش انزلی پرس و به نقل از ایسنا،رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرانزلی گفت: مجوز راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با موضوع «طراحی پوشاک» برای مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرانزلی از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی صادر شد.

ویکتوریا صیاد دقت کار با اشاره به جایگاه ویژه پوشش به عنوان یکی از شاخص های زندگی اسلامی – ایرانی اظها کرد: با ورود مدرنیته به جامعه شهری و توسعه مفاهیم جدید در حوزه مد و پوشش، حوزه پوشاک کشور همواره مورد توجه ویژه بوده است.

دانشگاه علمی و کاربردی

وی با بیان اینکه مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندر انزلی از سال ۱۳۹۴ در رشته طراحی لباس اقدام به پذیرش دانشجو کرده است، گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ رشته طراحی لباس با محیط واقعی کسب و کار، این رشته همواره از رشته های مورد استقبال جوانان و خانواده ها بوده است؛ ضمن اینکه امکانات و تجهیزات مورد نیاز جهت ایجاد محیط واقعی کار در قالب کارگاه دوخت در این مرکز فراهم شده است.

دقت کار با اشاره به اخذ مجوز و راه اندازی مرکز نوآوری دانشگاه جامع علمی کاربردی در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرانزلی با موضوع «طراحی پوشاک» خاطرنشان کرد: انجام طرح های پژوهشی در زمینه طراحی و تولید پوشاک اسلامی – ایرانی، حمایت های کارآفرینانه جهت اشتغال دانشجویان و دانش آموختگان رشته های مرتبط با طراحی و دوخت پوشاک، طراحی و تولید پوشاک رسمی پرنسل سازمان ها و ادارات و انتشار ژورنال های مد و لباس اسلامی و ایرانی و جهت دادن مرکز آموزش تا اشتغال در حوزه طراحی و دوخت پوشاک از اهداف این مرکز است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.