*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 1629
  • ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۴:۰۴
راه شش روستای انزلی آسفالت شد

راه شش روستای انزلی آسفالت شد

به گزارش انزلی پرس،در پنجمین روز از هفته دولت صبح شنبه پروژه های آسفالت روستایی پنج روستای غرب انزلی و یک روستای شرق این شهرستان به بهره برداری رسید. رئیس بنیاد مسکن شهرستان انزلی در آیین افتتاح این پروژه ها گفت: مساحت کل پروژه های انجام شده ۲۰ هزار و ۵۰۰ مترمربع بوده و اعتبار اختصاص یافته به این […]

fgvf

به گزارش انزلی پرس،در پنجمین روز از هفته دولت صبح شنبه پروژه های آسفالت روستایی پنج روستای غرب انزلی و یک روستای شرق این شهرستان به بهره برداری رسید.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان انزلی در آیین افتتاح این پروژه ها گفت: مساحت کل پروژه های انجام شده ۲۰ هزار و ۵۰۰ مترمربع بوده و اعتبار اختصاص یافته به این پروژه ها، هفت هزار و ۲۶۰ میلیون ریال است.

 سید کاظم مهدی پور به پرداخت ۷۵ فقره تسهیلات مسکن روستایی اشاره کرد و افزود: به ۸۶۱ واحد مسکونی آسیب دیده در برف سال ۹۲ نیز مبلغ ۹ هزار و ۸۸۰ میلیون ریال تسهیلات بلاعوض با نرخ سود پنج درصد اعطا شده است.

 وی با اشاره به ۴۵ فقره تسهیلات تعمیرات مسکن روستایی اضافه کرد: همچنین تاکنون ۹۱۵ واحد آسیب دیده در برف سال ۹۲ از تسهیلاتی به مبلغ  ۴۸ هزار و ۸۵۴ میلیون ریال برخوردار شده اند.