رای منفی معنادار مردم انزلی به مسئولان ، مدیران و اشخاص مطرح سیاسی انزلی

1
چهره های سیاسی بندرانزلی

به گزارش رسانه انزلی پرس ، برای اولین بار در طی سه سال پس از آغاز فعالیت های انزلی پرس اقدام به برگزاری نظرسنجی هایی کردیم تا میزان رضایت مردم شهر انزلی را از مسئولان ، مدیران شهری و چهره های مطرح سیاسی ، ورزشی و اجتماعی این شهر را مشخص و مورد تحلیل و ارزیابی قرار دهیم.

این نظر سنجی توسط انزلی پرس که رسانه ای کاملا مستقل و غیر وابسته به جریانات سیاسی و اجتماعی شهر انزلی است انجام شده است و دست بردن در نتایج نهایی آن با توجه به سیستم نظرسنجی قدرتمند اینستاگرام عملا امری غیر ممکن می باشد.

در این نظر سنجی سعی کردیم علاوه بر مسئولان ارشد شهری ، برخی از مدیرانی که به صورت مستقیم با مردم انزلی سر و کار دارند را نیز مورد پرسش قرار دهیم تا میزان رضایتمندی مردم را از این افراد مشخص کنیم.

هر آنچه که به عنوان میزان رضایتمندی مردم از افراد و چهره ها در اعلام نتایج این نظرسنجی مطرح می شود صرفا نظر مخاطبین این رسانه مستقل خبری است که تقریبا تمامی ۲۰ هزار مخاطب آن از اهالی انزلی هستند.

بزرگترین نظرسنجی سال در بندرانزلی.

esmail-rad

1 دیدگاه برای “رای منفی معنادار مردم انزلی به مسئولان ، مدیران و اشخاص مطرح سیاسی انزلی

  1. عملکرد این افراد واقعا فاجعه بوده سوال من اینه که واقعا اون ۳۰ درصدی که به خسته بند رای مثبت دادن ازش راضی هستند ؟

نظرات بسته شده اند.

پست بعدی

ویدئویی زیبا از پل چوبی آبکنار بندرانزلی

ش فروردین ۳ , ۱۳۹۸
در این بخش ویدئویی جذاب از پل چوبی روستای آبکنار بندرانزلی را در اختیار شما مخاطبین گرامی رسانه انزلی پرس قرار خواهیم داد.