*** پیام مدیر :
مخاطب گرامی رسانه انزلی پرس، شما در حال مشاهده نسخه جدید و تجمیعی انزلی پرس هستید ، از این پس رسانه های ملوانی ، رادیو انزلی و گیل نوا در انزلی پرس به فعالیت های خود ادامه خواهند داد.

  • شناسه : 7294
  • ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲
رستگاری در دقایق پایانی / ملوان با گل دقیقه ۸۸ شنانی از سد اکسین گذشت

رستگاری در دقایق پایانی / ملوان با گل دقیقه ۸۸ شنانی از سد اکسین گذشت

به گزارش انزلی پرس،ملوان بندر انزلی در دقایق پایانی موفق شد تا با تک گل حسین شنانی اکسین البرز صدرنشین را در انزلی شکست دهد. شنانی که در دیدار برابر سپید رود نیز تک گل سه امتیازی ملوانان را به ثمر رسانده بود در این دیدار یک گل سه امتیازی دیگر به ثمر رساند. شاگردان […]

به گزارش انزلی پرس،ملوان بندر انزلی در دقایق پایانی موفق شد تا با تک گل حسین شنانی اکسین البرز صدرنشین را در انزلی شکست دهد. شنانی که در دیدار برابر سپید رود نیز تک گل سه امتیازی ملوانان را به ثمر رسانده بود در این دیدار یک گل سه امتیازی دیگر به ثمر رساند. شاگردان مایلی کهن که در این دیدار میزبان صدرنشین بودند به مانند دیدار با سپید رود در دقایق پایانی گل برتری را به ثمر رساندند تا با ۱۱ امتیاز در یک قدمی صدر جدول باشند.

1 (29)

اکسین البرز با این باخت ۱۲ امتیازی باقی ماند و با توجه به پیروزی پر گل تیم گل گهر سیرجان به رتبه دوم جدول سقوط کرد تا مایلی کهن با این برد صدرنشینی را از شاگردان فیروز کریمی گرفته باشد.