دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۲
 |  ۱۵/ آبان/ ۱۳۹۶ - ۵:۳۷
  |   نظرات: دیدگاه‌ها برای رصد خانه : شماره ۰۱ بسته هستند
بازدید

رصد خانه : شماره ۰۱

انزلی پرس قصد دارد با دریافت نظرات کارشناسان و نخبگان جوان شهری سلسله مطالبی تحت عنوان « رصد خانه » منتشر نماید .

رصد خانه همانطور که از نامش پیداست به رصد کردن فعالیت های مسئولان شهری خواهد پرداخت و در این راه هر آنچه که توسط نخبگان شهری به صورت مطالب کارشناسی مطرح شود در یک شماره خاص منتشر خواهد گردید .

در اولین شماره از رصد خانه، نخبگان جوان شهر سوالات خود را از مسئولان شورای شهر وشهردار جدید انزلی پرسیدند و امیدواریم این مسئولان به صورت رسمی و در آینده ای نزدیک پاسخ این سوالات را بدهند.

نخبگان انزلی می پرسند :

در این مدت که شورای شهر کار خود را به طور رسمی آغاز کرده است، جلسات مختلف وعملیات های اجرایی مختلفی را شاهد بوده ایم، شهردار محترم نیز از اعلام عنوان سی پروژه ی شهری در اینده ای نزدیک خبر داده است.

سوال اینجاست که این سی پروژه براساس کدام چشم انداز و الویت بندی ای تعریف شده است؟

چرا در این مدت به موازات کارهایی چون طرح روکش آسفالت و یا بازگشایی معابر، صحبتی از کارهای زیرساختی و تعریف طرح های جامع و راهبردی نیست؟

جناب آقای شهردار در اعلام برنامه های خود در روز معارفه چرا حتی یک جمله از کارهای زیرساختی و تصمیم سازی های انسان محور نگفتند؟

آیا استفاده از نظرات و ایده های نخبگان شهری که ریاست محترم شورای شهر از آنها در کمپین های انتخاباتی بسیار نام می بردند فراموش شده است؟

عنوان می شود نظر دادن در این راستا زود است و شورا در این مدت درگیر انتصاب معاونین و … بوده ، آیا با توجه به زمانبر بودن طراحی چشم انداز و نیاز آن به مطالعات دشوار، سزاوار نیست که چنین پروژه هایی به موازات کارهای به اصطلاح « عملیاتی » هر چه زودتر آغاز شود؟

مردم انزلی بی صبرانه منتظر تغییرات اساسی در نوع نگاه مدیریتی در شهر از سوی شورای شهر و شهردار جدید هستند.

 

 

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

نظرسنجی

از عملکرد ملوان در فصل نقل و انتقالات رضایت دارید ؟

View Results

Loading ... Loading ...
تلویزیون اینترنتی انزلی پرس
آخرین اخبار
منو سایت
دسته بندی
آمار بازدید:

بازدید امروز: 858 بازدید

بازدید دیروز: 2529 بازدید

بازدید کل : 9713775 بازدید

افراد آنلاین: 1 نفر

انزلی , اخبارانزلی , ملوان , بندرانزلی , گیلان , ملوان انزلی , گردشگری انزلی , منطقه آزاد انزلی , آبکنار , تالاب انزلی , بندر انزلی , انزلی چی